buy medication online
 
Pierwszy oficjalny mecz seniorskiej drużyny COKiS Ciechanowiec Drukuj
30.07.2007.

W niedzielę na Podlasiu rozpoczęły się rozgrywki piłkarskie zainaugurowane przez 1 rzut piłkarskiego Pucharu Polski. Reaktywowana niedawno seniorska drużyna piłki nożnej COKiS Ciechanowiec rozegrała swój pierwszy oficjalny mecz z drużyną Orlęta Czyżew.
   
Nasza drużyna dobrze rozpoczęła mecz – Tomasz Łyskawy strzelił pierwszą bramkę i COKiS objął prowadzenie. Niestety, później Orlęta Czyżew uzyskały przewagę i mecz zakończył się wynikiem 1:3. COKiS Ciechanowiec odpadł więc z dalszej rywalizacji w Pucharze Polski, gdyż na tym etapie rozgrywek pucharowych nie ma gier rewanżowych i rywalizacja rozstrzyga się w jednym meczu.

Rozgrywki ligowe COKiS Ciechanowiec będzie toczył w grupie I B klasy (VII liga), w której znalazły się też zespoły: Eurocentr Suchowola, Cresovia II Siemiatycze, GKS Orla, Krokus Dobrzyniówka, KS Uhowo, LZS Studzianki, Orzeł Kleszczele i Pionier Brańsk.

COKiS Ciechanowiec rywalizację rozpocznie 19 sierpnia meczem z Cresovią II Siemiatycze na Stadionie Miejskim w Ciechanowcu.

Drużyna COKiS Ciechanowiec
na górze od lewej: Jakub Wicher, Ernest Koziarski, Artur Murawski, Łukasz Wysocki, Tomasz Łyskawy, Jakub Kaczyński, Andrzej Samonis, Mariusz Krysiński, Sławomir Pietrzykowski;
na dole od lewej: Przemysław Florczuk, Bogdan Michalczuk, Mariusz Gieros, Jarosław Gotowicki, Piotr Kaczorowski.
Seniorska drużyna piłki nożnej COKiS Ciechanowiec


 
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl