buy medication online
 
Wakacje z angielskim Drukuj
02.07.2007.

W Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Jarosława Iwaszkiewicza w Ciechanowcu trwa bezpłatna nauka języka angielskiego. Zajęcia odbywają się codziennie od godziny 10:00 w sali nr 34. Przeznaczone są dla wszystkich chętnych uczniów z Gimnazjum oraz Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych. Naukę w ciekawy i urozmaicony sposób prowadzą studenci z Uniwersytetu Harvarda w Stanach Zjednoczonych.
   
Uczniowie biorą czynny udział w zajęciach – prowadzą konwersację, wypełniają testy, rozwiązują ćwiczenia i zadania. Zajęcia dają możliwość kształcenia sprawności z zakresu wymowy i akcentu. Przy okazji można wzbogacić słownictwo i utrwalić zagadnienia gramatyczne. Praca z tekstem uczy poprawnej stylistyki, umożliwia naukę nowych zwrotów i wyrażeń. Zajęcia łączą elementy zabawy i nauki stanowiąc jednocześnie świetny sposób na konstruktywne i aktywne wykorzystanie wakacyjnego czasu.

Wakacyjna nauka języka angielskiego w ZSOiZ w Ciechanowcu prowadzona jest w ramach projektu „Wakacje z angielskim 2007” organizowanego pod patronatem WorldTeach – bezprofitowej i pozarządowej organizacji, której działalność koncentruje się na propagowaniu edukacji i wymiany kulturowej. WorldTeach funkcjonuje w ramach Instytutu ds. Rozwoju Międzynarodowego przy renomowanym Uniwersytecie Harvarda w USA. Celem programu „Wakacje z angielskim 2007” jest rozpowszechnianie nauki języka angielskiego, przybliżanie kultury amerykańskiej i rozwijanie wśród uczniów kompetencji międzykulturowych.

Organizacja oferuje każdej szkole wolontariuszy ze Stanów Zjednoczonych nauczających języka angielskiego przez okres wakacyjny. Wolontariusze WorldTeach wspomagają edukację na wszystkich poziomach – od podstawowego do edukacji na szczeblu uniwersyteckim. Przechodzą szkolenie adaptacyjne oraz opiekę wykwalifikowanej kadry.

W Ciechanowcu, pierwsza wolontariuszka rozpoczęła zajęcia 26 czerwca. W połowie programu, 20 lipca, dołączy druga i obydwie będą prowadziły bezpłatne lekcje języka angielskiego do 10 sierpnia.

Tegoroczny program WorldTeach „Wakacje z angielskim 2007” prowadzony jest z inicjatywy Burmistrza Ciechanowca Mirosława Reczko.
 
Wakacje z angielskim

Wakacje z angielskim

Wakacje z angielskim

 

 
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl