buy medication online
 
W Gimnazjum pożegnano uczniów klas trzecich Drukuj
22.06.2007.

W Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Ciechanowcu odbyły się uroczystości zakończenia roku szkolnego 2006/2007. Zostały one podzielone na dwie części – pożegnanie z klasami trzecimi, które kończą edukację gimnazjalną i zakończenie roku pozostałych uczniów.

Jednym z najważniejszych wydarzeń pożegnania klas trzecich była wymiana pocztów sztandarowych - odchodzący ze szkoły trzecioklasiści uroczyście przekazali sztandar szkoły uczniom klas drugich. Młodzież z trzeciej klasy złożyła także “ślubowanie absolwenta Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II”, w którym przyrzekła dalszą pracą i nauką rozsławiać imię szkoły, a zdobytą wiedzę, umiejętności i sprawności jak najlepiej wykorzystać w dalszym życiu.

Spośród absolwentów Gimnazjum aż 19 osób ukończyło szkołę ze średnią powyżej 4,75 i otrzymało świadectwo z wyróżnieniem. Dwoje uczniów – Magdalena Kondraciuk i Tomasz Reczko zostało szczególnie wyróżnionych i otrzymało Nagrodę Specjalną Dyrektora Gimnazjum „za specjalne osiagnięcia i reprezentowanie szkoły na zewnątrz”. 

Część artystyczna przygotowana przez uczniów zakończyła czwartkowe uroczystości, na których obecni byli goście – przedstawiciele oświaty, samorządu, księża oraz grono pedagogiczne i rodzice.

 
W Gimnazjum pożegnano uczniów klas trzecich

 
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl