buy medication online
 
Dzień Gimnazjalisty Drukuj
06.06.2007.

Ciechanowieccy gimnazjaliści, 1 czerwca 2007r spędzili w atmosferze radosnych zmagań sportowych i intelektualnych. Corocznie Dzień Gimnazjalisty to kilka godzin zajęć innych niż zwykle. W tym roku uczniom naszego gimnazjum przyświecało hasło „Zdepcz papierosa”, gdyż Dzień Dziecka i Dzień Sportu wzbogacony został o małą kampanię antynikotynową.
   
Po krótkim powitaniu rozpoczął się happening, na który złożył się Sąd nad papierosem, Piosenka Samotnego Papierosa, podpisywanie deklaracji JA NIE PALĘ oraz spacer ulicami Ciechanowca, w czasie którego wszyscy napotkani palacze otrzymywali jabłko w zamian za zgaszenie papierosa. Zwieńczeniem marszu było oplakatowanie witryn sklepowych oraz holu Urzędu Miejskiego pracami wykonanymi przez uczniów gimnazjum.

Ponadto odwiedzili nas licealiści, którzy uświetnili nasz dzień małym recitalem i pokazem tańca break dance. 

Kolejnym punktem – zawsze przyjmowanym przez młodzież z entuzjazmem – był turniej piłkarski oraz inne konkurencje, w których poza sprawnością fizyczną przydały się też wiadomości z biologii, refleks i umiejętność logicznego myślenia. Część sportową zakończył bieg na dystansie 1000 i 800 metrów pod hasłem „Nie palę – biegam”.

Następnie podziwialiśmy zespół Małe Podlasie z Siemiatycz, który w pięknym stylu pokazał nam, jak wyglądają tradycyjne polskie tańce. 

A na zakończenie - wręczenie nagród i konsumpcja długo oczekiwanych lodów! Warto dodać, że impreza należała do udanych, a całości towarzyszyła wystawa prac plastycznych i fotograficznych, wyróżnionych w konkursie „Najpiękniejsze miejsca naszej okolicy”.

                                                    

Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II
w Ciechanowcu

 
Dzień Gimnazjalisty
 
Dzień Gimnazjalisty
 
Dzień Gimnazjalisty
 
Dzień Gimnazjalisty
 
Dzień Gimnazjalisty
 
Dzień Gimnazjalisty


 

 
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl