buy medication online
 
"Jesteśmy przyjaciółmi zwierząt..." - Dzień Dziecka z Kołem Łowieckim Drukuj
01.06.2007.

Koło Łowieckie “Rogacz” w Ciechanowcu zorganizowało Dzień Dziecka na strzelnicy myśliwskiej. Na imprezę były zaproszone dzieci ze szkół podstawowych współpracujących z Kołem: z Ciechanowca, Łempic, Starego Radziszewa i Perlejewa.
   
Członkowie Koła “Rogacz” zapewnili dzieciom dzień pełen wrażeń. Inspektor Oświaty Antoni Kondrat otrzymał Odznakę za Zasługi dla Łowiectwa, która jest ukoronowaniem jego wieloletniej współpracy z Kołem Łowieckim w zakresie ekologii. W programie imprezy było poza tym zwiedzanie strzelnicy, pokaz strzelania do rzutków, gry i zabawy sportowe oraz wręczenie nagród i dyplomów zwycięzcom konkursu plastycznego zorganizowanego przez Koło pt.: “Jesteśmy przyjaciółmi zwierząt, ptaków i ssaków”.

Dzieci miały także okazję wysłuchać pogadanki o łowiectwie wygłoszonej przez Łowczego Okręgu Łomżyńskiego Polskiego Związku Łowieckiego Jerzego Włostowskiego i obejrzeć psy myśliwskie, które łowczy przywiózł ze sobą.

Dzień spędzony na strzelnicy zakończył się poczęstunkiem z grilla przygotowanym przez członków Koła Łowieckiego “Rogacz”.

 

 "Jesteśmy przyjaciółmi zwierząt..." - Dzień Dziecka z Kołem Łowieckim

 
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl