buy medication online
 
XV Powiatowy Festiwal Piosenki Przedszkolaków "Mama, Tata i Ja" Drukuj
26.04.2007.

W środę, 25 kwietnia, w auli Szkoły Podstawowej im Mikołaja Kopernika odbył się XV Powiatowy Festiwal Piosenki Przedszkolaków „Mama, Tata i Ja”. W konkursie wzięło udział 13 dzieci z Przedszkola Samorządowego w Ciechanowcu, Państwowego Przedszkola Nr 1 w Wysokiem Mazowieckiem, Szkoły Podstawowej w Dąbrowie Wielkiej, Zespołu Szkół w Rosochatem Kościelnem i Gminnego Przedszkola w Czyżewie. Organizatorem imprezy był Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu.
   
Uczestnikom festiwalu towarzyszyli rodzice oraz nauczyciele. Rywalizacji młodych solistów bacznie przyglądało się profesjonalne Jury w składzie: Pan Jacek Dudek (przewodniczący), Pan Zbigniew Oleński, Pan Dariusz Tomaszewski, które po obradach przyznało I miejsce Natalii Ziółkowskiej z Ciechanowca, II miejsce Natalii Wojciechowskiej z tatą i siostrą Anią z Wysokiego Mazowieckiego, III miejsce Natalii Niewiarowskiej z Ciechanowca. Przedstawiciele Jury mieli trudne zadanie, ponieważ poziom artystyczny tegorocznych występów był bardzo wysoki. Laureaci konkursu będą reprezentować powiat wysokomazowiecki w Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Przedszkolaków.

W przerwie, pomiędzy zakończeniem występów a ogłoszeniem wyników wszystkich obecnych spotkała miła niespodzianka – występ prowadzonej przez Panią Ewę Głuchowską Dziecięcej Grupy Teatralnej działającej przy Ciechanowieckim Ośrodku Kultury i Sportu. Oryginalna interpretacja przedstawienia pt.: „Czerwony Kapturek” wzbudziła wielkie zainteresowanie i bardzo spodobała się publiczności.

Wszyscy uczestnicy festiwalu zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami oraz upominkami. Na zakończenie, Dyrektor COKiS, Pani Mirosława Chojnowska podziękowała wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu konkursu oraz zaprosiła dzieci wraz z opiekunami na wspólny poczęstunek.

 
XV Powiatowy Festiwal Piosenki Przedszkolaków „Mama, Tata i Ja”

 
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl