buy medication online
Informator
Jarmark Świętojański - zapraszamy wystawców i przedsiębiorców
Jarmark Świętojański - zapraszamy wystawców i przedsiębiorcówBurmistrz Ciechanowca zaprasza wystawców i przedsiębiorców, twórców ludowych, producentów potraw regionalnych, do bezpłatnego udziału w Jarmarku Świętojańskim... »»
 
Utrudnienia w ruchu na ulicach Ciechanowca 21 czerwca
Utrudnienia w ruchu na ulicach Ciechanowca 21 czerwca
Organizatorzy Biegu Ulicznego pod nazwą „Miasto Ciechanowiec od 1429 roku”, który odbędzie się w piątek 21 czerwca informują, że wystąpią utrudnienia w ruchu... »»
 
Odpust na świętego Antoniego
Odpust na świętego AntoniegoMuzeum Rolnictwa w Ciechanowcu zaprasza na imprezę plenerową „Odpust na świętego Antoniego”, która odbędzie się 9 czerwca 2019 r. (niedziela) na terenie Muzeum w godz. 11.00-19.00... »»
 
Zaproszenie na "Piknik NGO-sów"
Ogłoszenie edycji 2018 Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich
Uniwersytet Trzeciego Wieku zaprasza na spotkanie organizacji pozarządowych pn. „Piknik NGO-sów”, które odbędzie się 21 czerwca 2019 r. (piątek) w Sali Bankietowej Szczęsny o godz. 16.30... »»
 
Muzeum Rolnictwa im. Ks. K. Kluka zaprasza na konferencję
Muzeum Rolnictwa zaprasza na konferencjęMuzeum Rolnictwa im. Ks. K. Kluka zaprasza na konferencję "Chłopi na ziemiach dawnej Rzeczpospolitej do czasów uwłaszczenia" w dniach 6-7 czerwca 2019 roku... »»
 
Dzień Dziecka z Bajkami
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na bezpłatne projekcje bajek z okazji Dnia Dziecka, w sobotę 1 czerwca o godz. 12.00, godz.14.00 i godz. 16.00, w Sali Widowiskowej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ciechanowcu... »»
 
Zawody Spławikowe o Puchar Burmistrza Ciechanowca
Zawody „O Puchar Burmistrza Ciechanowca” w Wędkarstwie SpławikowymZapraszamy członków Koła Wędkarskiego nr 87 "Jazgarz" na Zawody Spławikowe o Puchar Burmistrza Ciechanowca, które odbędą się w niedzielę 2 czerwca na zalewie...  »»
 
Oddaj krew - czekamy 11 czerwca w Ciechanowcu
Oddaj krew - uratuj życie!RCKiK w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w akcji pobierania krwi, która odbędzie się 11 czerwca (wtorek) w Ciechanowcu w godz. 9.00-14.00... »»
 
Bezpłatne badania mammograficzne
4 czerwca 2019 roku w Ciechanowcu można będzie wykonać bezpłatne badania mammograficzne. Na badanie może zarejestrować się każda kobieta w wieku od 50 do 69 lat... »»
 
X sesja Rady Miejskiej
Herb Ciechanowca
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 91 - 100 z 1608
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl