buy medication online
Informator
Koncert Orkiestry Dętej COKiS "Letnie Granie nad Zalewem"
Letnie Granie nad ZalewemZapraszamy na koncert Orkiestry Dętej COKiS "Letnie Granie nad Zalewem" w niedzielę 30 czerwca o godz. 19.00 na przystani kajakowej nad ciechanowieckim zalewem... »»
 
Cykl bezpłatnych projekcji filmowych "Oskarowe Piątki"
Oskarowe PiątkiZapraszamy na cykl bezpłatnych projekcji filmowych "Oskarowe Piątki" - w naszym mieście od marca do czerwca w sali widowiskowej Miejskiej Biblioteki Publicznej... »»
 
Rolnicze badania ankietowe 2019 r.
Badania ankietowe w 2014 r.Od 1 czerwca 2019 r. będą realizowane badania dotyczące produkcji roślinnej i zwierzęcej. Na terenie województwa podlaskiego wykonywać je będą pracownicy oraz ankieterzy Urzędu Statystycznego... »»
 
Zaproszenie na wystawę "Białoruskie Stroje Ludowe"
Zaproszenie na wystawę w Muzeum RolnictwaMuzeum Rolnictwa zaprasza na wystawę "Białoruskie Stroje Ludowe" z kolekcji Białoruskiego Pańtwowego Muzeum Architektury Narodowej i Życia Codziennego... »»
 
XI sesja Rady Miejskiej
Herb Ciechanowca
 
Uroczystości upamiętniające 70. rocznicę śmierci kpt. Władysława Łukasiuka "Młota"
Uroczystości upamiętniające 70. rocznicę śmierci kpt. Władysława Łukasiuka „Młota” Dyrektor białostockiego oddziału IPN oraz Burmistrz Ciechanowca zapraszają 27 czerwca o godz. 10.00 na uroczystość upamiętniającą 70. rocznicę śmierci... »»
 
XXVI Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych
XXVI Regionalna Wystawa Zwierząt HodowlanycPodlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie zaprasza na XXVI Regionalną Wystawę Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym... »»
 
Wypożyczalnia rowerów przy Punkcie Informacji Turystycznej
Wypożyczalnia rowerów przy Punkcie Informacji Turystycznej
Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu uruchomił wypożyczalnię rowerów, która obecnie mieści się przy Punkcie Informacji Turystycznej pl. 3 Maja 31. Czynna w godzinach otwarcia PIT... »»
 
Konkurs na najpiękniejszy wianek
Konkurs na najpiękniejszy wianek
Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza do udziału w „Konkursie na Najpiękniejszy Wianek Świętojański” organizowany w ramach imprezy "Jarmark Świętojański". W Konkursie może brać udział każdy... »»
 
Budowa gazociągu Polska-Litwa przez teren Gminy Ciechanowiec
Budowa gazociągu Polska-Litwa przez teren Gminy Ciechanowiec
7 czerwca 2019 r. (piątek) o godzinie 10.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Ciechanowcu, odbędzie się spotkanie na temat  budowy gazociągu Polska-Litwa... »»
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 81 - 90 z 1608
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl