buy medication online
Informator
Odbiór folii z gospodarstw rolnych z terenu Gminy Ciechanowiec
Gmina Ciechanowiec
Burmistrz Ciechanowca informuje, że w dniach od 8 do 12 lipca firma LIDER dokona odbioru folii z gospodarstw rolnych z terenu Gminy Ciechanowiec. Odpady należy wystawić przed... »»
 
VI Otwarte Mistrzostwa Ciechanowca w Scrabble
I Mistrzostwa Ciechanowca w scrabbleZapraszamy do wzięcia udziału w VI Mistrzostwach Ciechanowca w Scrabble, które odbędą się 13-14 lipca 2019 roku w Ciechanowieckim Ośrodku Kultury i Sportu... »»
 
Trwa nabór wniosków o przyznanie pomocy
Logo ARiMRDo 27 lipca 2019 roku trwa nabór wniosków o przyznanie pomocy na "Restrukturyzację małych gospodarstw". Wnioski przyjmują oddziały regionalne ARiMR... »»
 
Letnie spotkania dla zabawy
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaStowarzyszenie "Razem" i Parafia pw. NMP z Fatimy zapraszają wszystkie dzieci na "Letnie spotkania dla zabawy". Od 22 do 26 lipca w godz. 16-20 wiele atrakcji, a wśród nich: dmuchańce, kino plenerowe... »»
 
Bezpłatne projekcje bajek
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy dzieci na bezpłatne projekcje bajek od poniedziałku 8 lipca 2019 r. do piątku 12 lipca 2019 r., o godz. 12.00, w Sali Widowiskowej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ciechanowcu... »»
 
Kąpielisko "Wyspa" nieczynne do odwołania
Kąpielisko "Wyspa"W związku z brakiem kadry ratowników wodnych gwarantujących Państwa bezpieczeństwo podczas korzystania z kąpieliska, kąpielisko „Wyspa” w Ciechanowcu będzie nieczynne... »»
 
XI Zajazd Wysokomazowiecki
XI Zajazd WysokomazowieckiMuzeum Rolnictwa im. Ks. Kluka w Ciechanowcu zaprasza na XI Zajazd Wysokomazowiecki,14 lipca 2019 r. na terenie muzeum. Podczas festynu będzie można poznać realia życia w XVIII-wiecznym Ciechanowcu... »»
 
Zostań Liderem Szlachetnej Paczki
Super WLider Paczki to bohater, który stwarza szansę na zmianę historii życia ludziom w potrzebie w Twojej okolicy. Dostrzega ich problemy, poznaje ich historie, przywraca im godność. Jest sercem Paczki... »»
 
Urząd Miejski w Ciechanowcu przyjmie na staż dwie osoby
Herb Ciechanowca
Urząd Miejski w Ciechanowcu  przyjmie na staż dwie osoby zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy w Wysokiem Mazowieckiem... »»
 
XII sesja Rady Miejskiej
Herb Ciechanowca
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 71 - 80 z 1608
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl