buy medication online
Informator
Ogólnopolskie Święto Wdzięczni Polskiej Wsi
Ogólnopolskie Święto Wdzięczni Polskiej WsiOgólnopolskie Święto Wdzięczności Polskiej Wsi odbędzie się w tym roku 25 sierpnia w Kolnie. Gościem będzie premier Mateusz Morawiecki. W programie... »»
 
Wypożyczalnia sprzętu wodnego i rowerów miejskich
Wypożyczalnia sprzętu wodnego i rowerów miejskic
COKiS zaprasza nad ciechanowiecki zalew do wypożyczalni sprzętu wodnego i rowerów miejskich. Wypożyczalnia mieści się w budynku obok Stadionu Miejskiego... »»
 
500 kajaków - największy spływ kajakowy na Podlasiu
500 kajaków – największy spływ kajakowy na Podlasiu
3-4 sierpnia na rzece Bug odbędzie się VII edycja spływu kajakowego „500 kajaków”. Spływ rozpocznie się w Drohiczynie. Każdy kto chce wziąć udział w tym największym spływie... »»
 
Międzynarodowy Festiwal Folkloru "Podlaskie Spotkania"
Międzynarodowy Festiwal Folkloru "Podlaskie Spotkania"
Burmistrz Ciechanowca oraz Dyrektor COKiS zapraszają 2 sierpnia na XIV Międzynarodowy Festiwal Folkloru "Podlaskie Spotkania", koncert w parku przy Placu Jana Pawła II... »»
 
Komunikat o pojawieniu się omacnicy prosowianki
Komunikat WIORiNWIORiN w Białymstoku informuje, że plantacjom kukurydzy zagraża omacnica prosowianka. Trwa masowy lot motyli I pokolenia oraz stwierdzono występowanie jaj... »»
 
Oddaj krew - czekamy 6 sierpnia czerwca w Ciechanowcu
Oddaj krew - uratuj życie!RCKiK w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w akcji pobierania krwi, która odbędzie się 6 sierpnia (wtorek) w Ciechanowcu w godz. 9.00-14.00... »»
 
Turniej Siatkówki Plażowej
Turniej Siatkówki PlażowejCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza 15 sierpnia 2019 r. o godz. 12.00 na plażę "Wyspa" do udziału w Turnieju Siatkówki Plażowej. Zapisy do 14 sierpnia w wypożyczalni sprzętu wodnego COKiS... »»
 
Podlaskie Święto Chleba - 11 sierpnia
XVIII Podlaskie Święto Chleba
Muzeum Rolnictwa im. Ks. K. Kluka w Ciechanowcu zaprasza 11 sierpnia 2019 roku na Podlaskie Święto Chleba. W programie parada ciągników, pokazy żniwne i dożynkowe, pokaz pieczenia chleba, występy zespołów... »»
 
Składka na ubezpieczenie KRUS za III kwartał
Logo KRUSKRUS Oddział Regionalny w Białymstoku informuje, że w III kwartale 2019 r. miesięczna składka na ubezpieczenie wypadkowe, chorobowe i macierzyńskie wynosi 42,00 zł.... »»
 
Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego informuje
Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego Podlaskiego informujeWCZK informuje, że w dniu 1 sierpnia 2019 r. o godz. 17.00 na terenie województwa podlaskiego zostaną uruchomione syreny alarmowe w 75. rocznicę wybuchu Powstania... »»
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 61 - 70 z 1608
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl