buy medication online
Informator
Potrzebni fizjoterapeuci do pracy w Pracowni w Ciechanowcu
Potrzebni fizjoterapeuci do pracy w CiechanowcuDyrektor Szpitala w Wysokiem Mazowieckiem poszukuje fizjoterapeutów do pracy w Pracowni Fizjoterapii w Ciechanowcu. Dyrektor proponuje dowolną formę zatrudnienia...  »»
 
Szkolenie skierowane do rolników i mieszkańców obszarów wiejskich
Województwo Podlaskie
23 sierpnia o godz. 9.30 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego odbędzie się bezpłatne szkolenie w zakresie przeprowadzania wapnowania gleb dla podniesienia ich jakości... »»
 
Konsultacje projektu Wieloletniego programu współpracy w l. 2020-24 z organizacjami pozarządowymi
konsultacje projektu „Wieloletniego Programu Współpracy w latach 2020-2024 Gminy Ciechanowiec z organizacjami pozarządowymi
Burmistrz Ciechanowca ogłasza konsultacje projektu „Wieloletniego Programu Współpracy w latach 2020-2024 Gminy Ciechanowiec... »»
 
Zaproszenie na wystawę "Plakat w skansenie polskim"
Zaproszenie na wystawę w Muzeum RolnictwaMuzeum Rolnictwa im. Ks. K. Kluka w Ciechanowcu zaprasza na otwarcie wystawy czasowej "Plakat w skansenie polskim", 13 września o godz. 13.00 w salach Muzeum... »»
 
Osiem nowel na ósme Narodowe Czytanie - zaproszenie
Narodowe czytanieOrganizatorzy zapraszają do wspólnego czytania "Nowel Polskich", w sobotę 7 września od godziny 10.00 przed wejściem do Urzędu Miejskiego w Ciechanowcu... »»
 
Bezpłatne badania mammograficzne
Zachęcamy panie w wieku 50-69 lat do udziału w bezpłatnych badaniach mammograficznych organizowanych 13 września w godz. 13.00-17.00 przy Urzędzie Miejskim w Ciechanowcu, ul. Mickiewicza 1... »»
 
Podlaski Dzień Kukurydzy w Szepietowie
Podlaski Dzień Kukurydzy PODR w Szepietowie wraz z Polskim Związkiem Producentów Kukurydzy w Poznaniu po raz osiemnasty organizuje Podlaski Dzień Kukurydzy, który odbędzie się 8 września... »»
 
Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego informuje
Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego Podlaskiego informujePCZK informuje, że w dniu 1 września o godz. 8.00 na terenie powiatu zostaną uruchomione syreny alarmowe dla upamiętnienia rocznicy wybuchu II Wojny Światowej... »»
 
Rodzinny Piknik na Wyspie
Zakończenie lata - Rodzinny Piknik na WyspieOrganizatorzy: Parafia Trójcy Przenajświętszej w Ciechanowcu, Rada Rodziców Przedszkola i COKiS zapraszają 25 sierpnia w godz. 14.00 - 20.00 na Zakończenie lata - Rodzinny Piknik na Wyspie... »»
 
XIII sesja Rady Miejskiej
Herb Ciechanowca
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 51 - 60 z 1608
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl