buy medication online
Informator
Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego informuje
Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego Podlaskiego informujeWCZK w Białymstoku informuje, że 17 września uruchomione zostaną syreny alarmowe dla upamiętnienia 80. rocznicy agresji sowieckiej na Polskę... »»
 
Zaproszenie do udziału w V edycji "Olimpiady Aktywności Wiejskiej"
logo Województwa Podlaskiego
Jednostka Regionalna Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich (KSOW) w województwie podlaskim zaprasza do udziału w V edycji „Olimpiady Aktywności Wiejskiej”... »»
 
Jesienne Targi Ogrodnicze i Targi Leśne w Szepietowie
Targi Ogrodnicze i Leśne w SzepietowieJak co roku. PODR w Szepietowie zaprasza w dniach 5 i 6 października na Jesienne Targi Ogrodnicze „Jesień w Sadzie i Ogrodzie” oraz Targi Leśne... »»
 
Dożynki Wojewódzkie 2019
Dożynki Wojewódzkie 2019Marszałek Województwa Podlaskiego, Starosta Powiatu Białostockiego, Burmistrz Miasta i Gminy Tykocin oraz partnerzy zapraszają na Dożynki Wojewódzkie 2019, które odbędą się w Tykocinie... »»
 
Planowane przerwy w dostawach energii elektrycznej
PGEPGE Dystrybucja Oddział Białystok informuje, iż w związku z pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej... »»
 
Zaproszenie na koncert "Pieśń o Wielkiej i Małej Ojczyźnie"
Zaproszenie na koncert Pieśń o Wielkiej i Małej OjczyźnieStowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Artystycznych „Harmonia” zaprasza  na koncert „Pieśń o Wielkiej i Małej Ojczyźnie”, który odbędzie się 21 września o godz. 19.00... »»
 
Przerwa w dostawie wody
Taryfy opłat za zbiorowe zaopatrzenie w wodęW związku z przebudową sieci wodociągowej na drodze wojewódzkiej Nr 690 Ciechanowiec - Ostrożany, w dniach 17 i 19 września 2019 r. w godz. 9.00-12.00 nastąpi przerwa w dostawie wody... »»
 
Jesień w polu i zagrodzie - rodzinny festyn etnograficzny
Jesień w polu i zagrodzie - rodzinny festyn etnograficznyMuzeum Rolnictwa im. Ks. K. Kluka w Ciechanowcu zaprasza na rodzinny festyn etnograficzny „Jesień w polu i zagrodzie". W programie pokazy, konkursy, występy kapel... »»
 
Afrykański pomór świń - obszar zapowietrzony w gm. Ciechanowiec
Rozporządzenie Wojewody Podlaskiego
Powiatowy Lekarz Weterynarii w Wysokiem Mazowieckiem informuje, że na podstawie Rozporządzenia Wojewody Podlaskiego w sprawie zwalczania afrykańskiego... »»
 
Zmiana siedziby Przedszkola na czas remontu
Zmiana siedziby Przedszkola na czas remontuW związku z remontem, począwszy od 2 września 2019 r. Przedszkole w Ciechanowcu mieścić się będzie w budynku Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika...  »»
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 41 - 50 z 1608
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl