buy medication online
Informator
Dzień Kundelka - zaproszenie na nieformalne polskie święto kundelka
Dzień Kundelka - zaproszenie na polskie święto kundelkaPodlaska Fundacja Empatia, COKiS i Miejska Biblioteka zapraszają 26 października na Dzień Kundelka, nieformalne polskie święto wszystkich wielorasowych psów... »»
 
Przerwa w dostawie wody
Przerwa w dostawie wody Przedsiębiorstwo Robót Komunalnych FARE w Ciechanowcu informuje, że 24 października od godz. 10.00 do 14.00 nastąpi przerwa w dostawie wody w miejscowości Tworkowice, Wojtkowice Dady, Wojtkowice... »»
 
Zarządzenie w sprawie konkursu ofert na powierzenie realizacji zadania publicznego
Ogłoszenie edycji 2018 Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich
Zarządzenie Burmistrza Ciechanowca w sprawie konkursu ofert na powierzenie realizacji zadania publicznego na prowadzenie... »»
 
85% dofinansowania na instalacje fotowoltaiczne
85% dofinansowania na instalacje fotowoltaiczneFundacja Dar Oze informuje o możliwości dofinansowania 85% na instalacje fotowoltaiczne, siłownie wiatrowe i/lub na biogazownie. Dofinansowanie jest bezzwrotne... »»
 
Planowane przerwy w dostawach energii elektrycznej
PGEPGE Dystrybucja Oddział Białystok informuje, iż w związku z pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej... »»
 
Plan polowań na zwierzynę łowną na sezon łowiecki 2019/2020
Plan polowań na zwierzynę łowną na sezon łowiecki 2019/2020Zarząd Wojskowego Koła Łowieckiego "Jeleń" w Nurcu-Stacji na podstawie Regulaminu Polowań, podaje plan polowań zbiorowych na zwierzynę łowną, na sezon 2019/2020... »»
 
Bezzwrotne dotacje dla osób bezrobotnych
Bezzwrotne dotacje dla osób bezrobotnychNa terenie LGD "Brama na Podlasie" realizowany jest projekt pod nazwą "Twój pomysł + dotacja = Biznes". W ramach tego projektu możliwe jest pozyskanie łącznie do 35 tys. zł... »»
 
Akcja szczepienia lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie
Akcja szczepienia lisów
Od 14 września do 18 września 2019 r. na całym obszarze województwa podlaskiego będą prowadzone ochronne szczepienia lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie... »»
 
Konkurs na stanowisko Dyrektora Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu
Herb Ciechanowca
Burmistrz Ciechanowca ogłasza konkurs na stanowisko Dyrektora Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu. Wymiar czasu pracy... »»
 
Ciechanowiec i okolice we wrześniu 1939 roku - sesja popularno-naukowa
Ciechanowiec i okolice we wrześniu 1939 rokuMuzeum Rolnictwa im. Ks. Krzysztofa Kluka zaprasza na sesję popularno-naukową "Ciechanowiec i okolice we wrześniu 1939 roku", która odbędzie się 4 października o godz. 11.00... »»
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 31 - 40 z 1608
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl