buy medication online
Informator
Mikołajkowe projekcje filmu dla dzieci z niespodzianką
Mikołajkowe projekcje filmu familijnegoCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na bezpłatne projekcje filmu dla dzieci, połączone z wizytą Mikołaja. Wstęp wolny, bez rezerwacji miejsc: 6 grudnia 16.30 i 19.00... »»
 
Bezpłatne zabiegi fizykoterapii i rehabilitacji
Bezpłatne zabiegi fizykoterapii i rehabilitacji
Przychodnia Lekarska „Medyk” zaprasza na nieodpłatne zabiegi fizykoterapii i rehabilitacji dla pacjentów lekarzy pracujących w Przychodni. Osoby które chcą... »»
 
Terminarz polowań Koła Łowieckiego "Rogacz" w Ciechanowcu 2019/2020
Plan polowań na zwierzynę łowną na sezon łowiecki 2019/2020Zarząd Koła Łowieckiego "Rogacz" w Ciechanowcu podaje terminarz polowań zbiorowych Koła na podstawie Regulaminu Polowań na sezon łowiecki 2019/2020... »»
 
1 grudnia - Światowy Dzień AIDS
1 grudnia Światowy Dzień AIDS  Z inicjatywy Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) od 1988 roku dzień 1 grudnia jest obchodzony jako Światowy Dzień AIDS. Święto to ma na celu umożliwienie organizacjom rządowym i pozarządowym... »»
 
Narodowe Święto Niepodległości
Narodowe Święto Niepodległości 11 ListopadZ okazji 101. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości Burmistrz Ciechanowca oraz Przewodniczący Rady Miejskiej zapraszają wszystkich mieszkańców Miasta i Gminy oraz gości do wzięcia udziału... »»
 
XV sesja Rady Miejskiej
Herb Ciechanowca
 
Plan polowań Koła Łowieckiego Tur-Wołomin 2019/2020
Plan polowań na zwierzynę łowną na sezon łowiecki 2019/2020Zarząd Koła Łowieckiego Tur-Wołomin podaje plan polowań zbiorowych Koła na podstawie Regulaminu Polowań na sezon łowiecki 2019/2020 w obwodach 229 i 302... »»
 
Bezpłatne badanie słuchu
Bezpłatne badanie słuchuOsoby, które dostrzegają problemy ze słuchem mogą 26 listopada (wtorek) wykonać bezpłatne badanie. Samochód z gabinetem do badań zaparkuje w Ciechanowcu przed OSP ul. 11 Listopada 3... »»
 
Otwarcie sezonu morsowego
Otwarcie sezonu morsowego w CiechanowcuOtwarcie sezonu morsowego odbędzie się 24 listopada (niedziela) nad zalewem w Ciechanowcu. Zapraszają Morsy Ciechanowiec Team oraz Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu... »»
 
Budowa gazociągu Polska-Litwa przez teren Gminy Ciechanowiec
Budowa gazociągu Polska-Litwa przez teren Gminy Ciechanowiec
Wojewoda Podlaski informuje o wszczęciu postępowania w sprawie udzielenia pozwolenia na budowę inwestycji pod nazwą: "Budowa międzysystemowego gazociągu... »»
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 11 - 20 z 1608
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl