buy medication online
 
Aktualności
X sesja Rady Miejskiej w Ciechanowcu
Sesja Rady Miejskiej
X sesja Rady Miejskiej w Ciechanowcu poświęcona była przeprowadzeniu debaty nad Raportem o stanie gminy Ciechanowiec i udzieleniu Burmistrzowi Ciechanowca wotum zaufania, zatwierdzeniu sprawozdania finansowego... »»
 
Pomoc finansowa dla sołectw
Pomoc finansowa dla sołectw
Niemal pół miliona złotych otrzymały 34 podlaskie gminy w ramach Programu odnowy wsi województwa podlaskiego. W gronie tym znalazła się również gmina Ciechanowiec. Nabór wniosków do Programu trwał od 22 lutego do 22 marca... »»
 
Przetarg na dzierżawę działek z przeznaczeniem pod użytek rolny
Wykaz działek przeznaczonych do wydzierżawienia w drodze przetargu nieograniczonego
Burmistrz Ciechanowca ogłasza nieograniczony przetarg ustny na dzierżawę działek z przeznaczeniem pod użytek rolny, który odbędzie się w 28 czerwca 2019 r. o godz. 9.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Ciechanowcu... »»
 
Wyjaśnienie Burmistrza Ciechanowca w sprawie budowy inwestycji
Herb Ciechanowca
W związku z licznymi zapytaniami, jak tez wpływającymi do urzędu protestami z podpisami w sprawie budowy inwestycji pn. „Piroliza elementów gumowych” po raz kolejny wyjaśniam: Gmina Ciechanowiec podała do publicznej wiadomości... »»
 
Gmina Ciechanowiec otrzymała 274 tys. zł dofinansowania na drogi lokalne
Gmina Ciechanowiec otrzymała 274 tys. zł dofinansowania na drogi lokalne
28 maja w Starostwie Powiatowym w Wysokiem Mazowieckiem odbyło się  podpisanie umów na dofinansowania inwestycji w ramach Funduszu Dróg Samorządowych (FDS). Z dotacji skorzysta Gmina Ciechanowiec, która otrzyma... »»
 
Burmistrz Ciechanowca spotkał się z młodymi lekkoatletami
Burmistrz Ciechanowca spotkał się z młodymi lekkoatletami
Burmistrz Ciechanowca spotkał się w Urzędzie Miejskim z młodymi lekkoatletami ze Szkoły Podstawowej im. M. Kopernika w Ciechanowcu i ich trenerem Cezarym Koziarskim.  Doceniając ich zaangażowanie, pracę na treningach... »»
 
Oferty inwestycyjne w Gminie Ciechanowiec
Oferty inwestycyjne w Gminie Ciechanowiec
Potencjał społeczno-gospodarczy Gminy Ciechanowiec oraz perspektywy jej dynamicznego rozwoju są gwarancją satysfakcji dla wszystkich tych, którzy właśnie tutaj będą rozwijać swój biznes. Zapraszamy inwestorów do współpracy... »»
 
Sześć wieków Ciechanowca - konkurs plastyczny
Sześć wieków Ciechanowca – konkurs plastyczny
W 590. rocznicę uzyskania przez Ciechanowiec praw miejskich, Burmistrz Ciechanowca i COKiS zapraszają artystów-amatorów zamieszkujących naszą gminę do udziału w konkursie plastycznym „Sześć wieków Ciechanowca”... »»
 
Poseł Tadeusz Cymański z wizytą w Ciechanowcu
Poseł Tadeusz Cymański z wizytą w Ciechanowcu
23 maja z wizytą w Ciechanowcu przebywał poseł Sejmu RP i kandydat  do europarlamentu Tadeusz Cymański wraz z wiceprzewodniczącą Sejmiku Województwa Podlaskiego Aleksandrą Szczudło, którzy zachęcali do udziału... »»
 
Kolejna edycja Konkursu Poezji i Piosenki Angielskiej
SKolejna edycja Konkursu Poezji i Piosenki Angielskiej
Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika, kontynuując wieloletnią tradycję Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Ciechanowcu, zorganizowała IX Edycję Konkursu Poezji i Piosenki Angielskiej. Konkurs był imprezą otwartą, do której mogli... »»
 
Przedłużenie terminu składania wniosków o płatności bezpośrednie
Punkt wypełniania oświadczeń o przyznanie dopłat bezpośrednich
Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi przedłużył o dwa tygodnie termin składania wniosków o przyznanie płatności bezpośrednich. Decyzja ta oznacza, że ARiMR będzie przyjmowała wnioski do 31 maja 2019 r... »»
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl