buy medication online
 
Aktualności
Rozpoczęły się prace przy rozbudowie ulicy Wspólnej
Rozpoczęły się prace przy rozbudowie ulicy Wspólnej
Rozpoczęły się prace przy rozbudowie ulicy Wspólnej w Ciechanowcu, która polegać będzie na wykonaniu nawierzchni bitumicznej z masy mineralno – asfaltowej o łącznej długości 0,814 km wraz z obustronnym chodnikiem... »»
 
Upływa termin wniesienia III raty opłaty za zezwolenie na sprzedaż alkoholu
Termin złożenia oświadczenia o wartości sprzedaży napojów alkoholowychPrzedsiębiorcom prowadzącym działalność gospodarczą w zakresie sprzedaży napojów alkoholowych przypominamy, że 30 września 2019 roku upływa termin wniesienia III raty opłaty za zezwolenie na sprzedaż napojów alkoholowych... »»
 
Narodowe czytanie nowel polskich
Narodowe czytanie nowel polskich
Po raz kolejny, w Ciechanowcu 7 września rozpoczęło się Narodowe Czytanie, akcja zainicjowana w 2012 roku, mająca na celu popularyzację czytelnictwa, zwrócenie uwagi na potrzebę dbałości o polszczyznę oraz wzmocnienie poczucia... »»
 
Premier zatwierdził dofinansowanie inwestycji w Gminie Ciechanowiec
Premier zatwierdził dofinansowanie inwestycji w Gminie Ciechanowiec
Premier zaakceptował rekomendowaną listę zadań, które będą dofinansowane z rządowego Funduszu Dróg Samorządowych. Na liście podstawowej do dofinansowania znalazły się zadania w Gminie Ciechanowiec... »»
 
Warsztaty ratownictwa wodnego na zalewie w Ciechanowcu
Warsztaty ratownictwa wodnego na zalewie w Ciechanowcu
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Wysokiem Mazowieckiem zorganizowała ćwiczenia na akwenie wodnym w Ciechanowcu, które zostały przeprowadzone w formie warsztatów teoretyczno-praktycznych... »»
 
Najlepsi uczniowie otrzymali stypendia Starosty Wysokomazowieckiego
Najlepsi uczniowie otrzymali stypendia Starosty Wysokomazowieckiego
W Zespole Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Wysokiem Mazowieckiem odbyła się ogólnopolska inauguracja roku szkolnego. Była to okazja do wręczenia stypendiów Starosty Wysokomazowieckiego dla najlepszych uczniów... »»
 
Podpisanie umowy na przebudowę drogi dojazdowej
Podpisanie umowy na przebudowę drogi dojazdowej
Burmistrz Ciechanowca, 3 września 2019 r. podpisał umowę z firmą Kuniccy s.c. która wygrała ogłoszony przetarg na realizację inwestycji drogowej w Gminie Ciechanowiec - przebudowy drogi dojazdowej do pól relacji Kobusy - Radziszewo Stare... »»
 
Witaj szkoło, 1481 uczniów w naszej gminie rozpoczęło nowy rok szkolny
1481 uczniów w naszej gminie rozpoczęło nowy rok szkolny
Rozpoczął się rok szkolny 2019/2020. W województwie podlaskim pierwszy dzwonek usłyszało prawie 135 tys. uczniów, a w gminie Ciechanowiec 1481. Zanim na dobre uczniowie rozpoczną dziesięciomiesięczny cykl nauczania... »»
 
XIII sesja Rady Miejskiej w Ciechanowcu
Sesja Rady Miejskiej
XIII sesja Rady Miejskiej poświęcona była rozpatrzeniu projektów i podjęciu uchwał w sprawach: zmian w budżecie Gminy na 2019 rok, ustalenia wysokości ekwiwalentu dla członków Ochotniczych Straży Pożarnych, określenia... »»
 
Rodzinny Piknik na Wyspie
Rodzinny Piknik na Wyspie
Nad ciechanowieckim zalewem odbył się „Rodzinny Piknik na Wyspie”. Dla wielu rodzin to popołudnie było okazją do wspólnej zabawy. Program festynu wypełniony był sportową rywalizacją, konkursami i tańcami. Podczas imprezy zorganizowano... »»
 
Wnioski o przyznanie stypendium szkolnego i zasiłku na rok szkolny 2019/2020
Wnioski o przyznanie stypendium szkolnego i zasiłku na rok szkolny 2019/2020W Urzędzie Miejskim w Ciechanowcu są dostępne wnioski o przyznanie stypendium szkolnego i zasiłku szkolnego na  rok szkolny 2019/2020. Wnioski o przyznanie stypendium należy składać w terminie od 1 do 15 września 2019 roku... »»
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl