buy medication online
 
Aktualności
Turniej tenisa stołowego seniorów o Puchar Dyrektora COKiS-u
Turniej tenisa stołowego seniorów o Puchar Dyrektora COKiS-u  W sobotę, 4 marca odbył się ostatni z cyklu turniejów tenisa stołowego organizowanych przez Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu. Turniej rozgrywany był w dwóch kategoriach: męskiej i żeńskiej...  »»
 
Kulig
Kulig21 lutego 2006 roku zorganizowany został kulig dla uczniów klasy I F i III F ciechanowieckiego gimnazjum. Organizatorami wyprawy byli rodzice uczniów oraz wychowawczynie klas pani Barbara Rodzianko i pani Justyna Wrzesińska...  »»
 
Walne zebranie Towarzystwa Miłośników Ciechanowca
Walne zebranie Towarzystwa Miłośników Ciechanowca 23 lutego 2006 roku odbyło się walne zebranie członków Towarzystwa Miłośników Ciechanowca. TMC jest organizacją, która od momentu swego powstania w 1962 roku, skupia w swoich szeregach szerokie grono społeczników...  »»
 
Dzień wśród Starożytnych
Dzień wśród Starożytnych 24 lutego w Szkole Podstawowej odbył się „Dzień wśród Starożytnych”. Jest to doroczna, całodzienna impreza podsumowująca blok zajęć dotyczący starożytności i mitologii w klasach piątych...  »»
 
Środa Popielcowa
"Popielec", rys. M.E. Andriolli, ze zbiorów Państwowego Muzeum Etnograficznego w WarszawieŚroda Popielcowa, zwana także Wstępną Środą (ponieważ jest pierwszym dniem Wielkiego Postu, poprzedzającego Wielkanoc i "wstępem" do uroczystości wielkopostnych), albo Popielcem (ponieważ posypuje się głowy wiernych popiołem)...  »»
 
Święto Szkoły Podstawowej
Święto Szkoły Podstawowej  Święto Szkoły Podstawowej w Ciechanowcu związane jest z datą urodzin słynnego astronoma Mikołaja Kopernika – naszego patrona od 1971 r. W tym dniu uczniowie, rodzice i nauczyciele wspólnie przeżywają osiągnięcia szkoły...  »»
 
Talenty w podstawówce
Talenty w podstawówce  Coroczną tradycją Szkoły Podstawowej jest cykl konkursów „Talenty, talenty…”, odbywający się zaraz po zimowych feriach. Jedenasta edycja odbyła się pod hasłem „Radość to słoneczna strona życia”...  »»
 
Próbny egzamin w III klasie gimnazjum
Próbny egzamin w III klasie gimnazjumW dniach 16-17 lutego 2006 roku w Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II odbył się próbny egzamin gimnazjalny. W czwartek uczniowie klas trzecich uzupełniali arkusz zadań z zakresu przedmiotów humanistycznych...  »»
 
Nowa wystawa w Muzeum Rolnictwa
Nowa wystawa w Muzeum Rolnictwa21 lutego 2006 roku odbyło się w Muzeum Rolnictwa im. ks. K. Kluka otwarcie nowej wystawy czasowej pt. „Porzucone skarby”. Jest to autorska wystawa Wiesława Mikuckiego z Muzeum Przyrodniczego przy Uniwersytecie w Białymstoku...  »»
 
Tłusty Czwartek
Tłusty CzwartekTłusty Czwartek – kiedyś pierwszy dzień Tłustego Tygodnia, który kończył okres Zapustów czyli Karnawału. Zygmunt Gloger tak pisał o pochodzeniu tej nazwy: „Czas przed Wielkim Postem, poprzedzającym Mękę Chrystusa...  »»
 
Gminny Turniej Tenisa Stołowego
Gminny Turniej Tenisa StołowegoW sobotę, 18. 02. 2006 odbył się kolejny, tym razem Gminny Turniej Tenisa Stołowego zorganizowany przez Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu. W Turnieju wzięły udział czteroosobowe drużyny...  »»
 

««  start « poprz. 221 222 223 224 225 226 nast.  » koniec »»

levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl