buy medication online
 
Aktualności
Polsko - Gruzińska wymiana młodzieży
Polsko - Gruzińska wymiana młodzieży
Gmina Ciechanowiec przy współpracy Szkoły Podstawowej i Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych realizowała projekt wymiany młodzieży w ramach konkursu Ministerstwa Edukacji Narodowej pt. ,,Polsko - Gruzińska wymiana...»»
 
Dzień Edukacji Narodowej, uznanie i wyrazy wdzięczności
Dzień Edukacji Narodowej, uznanie i wyrazy wdzięczności
Dzień Edukacji Narodowej jest szczególnym dniem dla nauczycieli i całej społeczności związanej z oświatą. W tym dniu bardziej niż kiedykolwiek dostrzegana jest odpowiedzialność towarzysząca procesowi nauczania, znaczenie i rola...»»
 
Polsko-ukraińskie spotkania młodzieży
Polsko-ukraińskie spotkania młodzieży
Ciechanowiecka Młodzież z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych od 30 września do 6 października 2019 roku uczestniczyła w projekcie „Polsko-ukraińskie spotkania młodzieży”. W projekcie udział wzięła 20-osobowa grupa...»»
 
Aleksandra Szczudło i Jacek Bogucki zostali wybrani do sejmu i senatu
Aleksandra Szczudło i Jacek Bogucki zostali wybrani do sejmu i senatuAleksandra Szczudło do Sejmu, a Jacek Bogucki do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, zostali wybrani w wyborach parlamentarnych i będą reprezentować Podlasie. Samorząd, Burmistrz Ciechanowca, Przewodniczący Rady Miejskiej... »»
 
XIV sesja Rady Miejskiej w Ciechanowcu
Sesja Rady Miejskiej
XIV sesja Rady Miejskiej poświęcona była podjęciu uchwał w sprawach: zmian w budżecie gminy na 2019 rok, upoważnienia Burmistrza Ciechanowca do zaciągnięcia zobowiązań w 2020 roku w zakresie realizacji zadań inwestycyjnych... »»
 
Sieć gazowa w naszym mieście, plany inwestycyjne i wykonawcze
Sieć gazowa w naszym mieście, plany inwestycyjne i wykonawcze
Gazyfikacja miasta Ciechanowiec jest jeden z głównych priorytetów dla obecnych władz samorządowych. Z uwagi, na podnoszone wątpliwości i nieznajomość tematu pod względem inwestycyjnym i wykonawczym, odbyło się spotkanie... »»
 
Kolejne dofinansowanie inwestycji drogowych dla Gminy Ciechanowiec
Kolejne dofinansowanie inwestycji drogowych dla Gminy Ciechanowiec
6 października, podczas otwarcia odcinka drogi powiatowej Dąbrowa Moczydły - Dąbrowa Łazy, Wojewoda Podlaski przekazał symboliczne czeki na realizację inwestycji drogowych, dofinansowanych z Funduszu Dróg Samorządowych... »»
 
Punkt Konsultacyjny programu Czyste Powietrze już czynny
Punkt Konsultacyjny programu „Czyste Powietrze” już czynny
W siedzibie Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Białymstoku, 3 października 2019 r. Burmistrz Ciechanowca Eugeniusz Święcki podpisał umowę, która ma pomóc w realizacji programu „Czyste Powietrze”... »»
 
Pieśń o Wielkiej i Małej Ojczyźnie, koncert łączący pokolenia
Pieśń o Wielkiej i Małej Ojczyźnie, koncert łączący pokolenia
Słowa Oskara Kolberga „Naród, który przestaje śpiewać, przestaje istnieć” stały się mottem koncertu „Pieśń o Wielkiej i Małej Ojczyźnie”, dla upamiętnienia 80. rocznicy wybuchu II Wojny Światowej oraz 590-lecia miasta Ciechanowiec... »»
 
ARiMR wspiera dzieci - zestawy edukacyjne dla organizacji pozarządowych
Akcja ARiMR wspiera dzieci - zestawy edukacyjne dla organizacji pozarządowych
Akcja skierowana jest do organizacji pozarządowych - stowarzyszeń i fundacji, prowadzących zorganizowane zajęcia dla dzieci na obszarach wiejskich i wiejsko-miejskich. Przeprowadzona zostanie przez oddziały regionalne... »»
 
Dofinansowanie jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych
Dofinansowanie jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych
W siedzibie Starostwa Powiatowego w Siemiatyczach, wiceminister MSWiA Jarosław Zieliński wręczył strażakom promesy potwierdzające dofinansowanie jednostek OSP w związku ze zmianą ustawy o ochronie przeciwpożarowej... »»
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl