buy medication online
 
Aktualności
Rozstrzygnięcie konkursu "Rodzinne bombki"
Rozstrzygnięcie konkursu „Rodzinne bombki”
W kościele pw. Trójcy Przenajświętszej w Ciechanowcu odbyło się rozstrzygnięcie konkursu „Rodzinne bombki 2018”, ogłoszonego przez Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu. Na konkurs wpłynęło 105 bombek od 73 rodzin... »»
 
Styczniowe seanse filmowe
 Burmistrz Ciechanowca zaprasza na bezpłatne seanse filmoweW sobotę 12 stycznia zapraszamy na seanse filmowe do sali kinowej w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej. Wyświetlony zostanie film animowany "Spider-Man Uniwersum" oraz polskie najnowsze filmy "Pech to nie grzech" i "Underdog"... »»
 
Kiedy w nas rozbrzmiewa kolęd czas
Kiedy w nas rozbrzmiewa kolęd czas
Nadszedł czas kolędowania i dzielenia się opłatkiem. Pamiętali o tym ciechanowieccy licealiści, przedstawiając program artystyczny związany ze świętami Bożego Narodzenia. Kolędy, pastorałki i utwory muzyczne ujęte w ramy zabawnej... »»
 
Spotkanie opłatkowe samorządu gminy Ciechanowiec
Spotkanie opłatkowe samorządu gminy Ciechanowiec
W sali kolumnowej "Szczęsny", na spotkaniu opłatkowym spotkali się przedstawiciele samorządu gminy: Burmistrz Ciechanowca,  Przewodniczący Rady Miejskiej, Skarbnik Gminy, Sekretarz Gminy, radni, dyrektorzy jednostek oraz sołtysi... »»
 
Spektakl "Rotmistrz Pilecki" - historia życia
Spektakl "Rotmistrz Pilecki" – historia życia
Spektakl „Rotmistrz Pilecki” przygotowany i wystawiony przez młodzież z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych, został przyjęty gromkimi brawami na stojąco przez publiczność w Sali Widowiskowej w Ciechanowcu... »»
 
Miejska Biblioteka Publiczna proponuje na zimowe wieczory
Miejska Biblioteka Publiczna proponuje na zimowe wieczory fot. pixabay"Magia grudniowej nocy" Gabrieli Gargaś, "W obiektywie wspomnień" Karoliny Wilczyńskiej, trzeci tom "Władzy absolutnej" Remigiusza Mroza to tylko niektóre z nowości jakie Biblioteka proponuje na zimowe wieczory... »»
 
Uczniowie z zimową inscenizacją "Jedzie Mikołaj"
Uczniowie z zimową inscenizacją "Jedzie Mikołaj"
„Jedzie Mikołaj”, przedstawienie w Szkole Podstawowej im. M. Kopernika w Ciechanowcu z cyklu cztery pory roku przygotowali uczniowie klasy II b. Przy okazji rozstrzygnięto konkurs „Rodzinny wieniec adwentowy” odbywający się pod patronatem SKO... »»
 
III sesja Rady Miejskiej w Ciechanowcu
Sesja Rady Miejskiej
Podczas trzeciej sesji Rady Miejskiej w Ciechanowcu radni uchwalili szereg uchwał w tym budżet gminy Ciechanowiec na 2019 r., Wieloletnią Prognozę Finansową Gminy Ciechanowiec na lata 2019-2030, plan pracy rady i plan pracy komisji... »»
 
Spotkanie opłatkowe Uniwersytetu Trzeciego Wieku
Spotkanie opłatkowe Uniwersytetu Trzeciego Wieku
Członkowie Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Ciechanowcu spotkali się na spotkaniu opłatkowym z okazji Świąt Bożego Narodzenia w siedzibie Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu. Gośćmi byli Burmistrz Ciechanowca... »»
 
Małe Wielkie Serce - finał akcji charytatywnej
Małe Wielkie Serce – finał akcji charytatywnej
Przedszkole w Ciechanowcu przekazało paczki świąteczne dla dzieci i młodzieży z Centrum Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Zambrowie. Paczki były gromadzone dzięki zorganizowanej akcji charytatywnej „Małe Wielkie Serce”... »»
 
Rozdano nagrody w konkursie plastycznym "Barwy jesieni 2018"
Rozdano  nagrody w konkursie plastycznym „Barwy jesieni 2018”
Rozdano nagrody w konkursie plastycznym „Barwy jesieni 2018” zorganizowanym przez Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu. Komisja konkursowa spośród 148 prac, które wpłynęły na konkurs, przyznała 19 nagród głównych i 28 wyróżnień... »»
 

««  start « poprz. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 nast.  » koniec »»

levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl