buy medication online
 
Aktualności
Ferie w naszym mieście - program zajęć
Ferie z przedszkolakamiCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu i Miejska Biblioteka Publiczna zapraszają na „Ferie w naszym mieście” w dniach od 18 stycznia do 2 lutego. Organizatorzy proszą o wcześniejsze zapisy na zajęcia... »»
 
Koncert Noworoczny kolęd i pastorałek
Koncert Noworoczny kolęd i pastorałek
Niezwykły koncert odbył się w kościele pw. Trójcy Przenajświętszej w Ciechanowcu. Trzeci z kolei Koncert Noworoczny, w trakcie którego można było usłyszeć tradycyjne kolędy i pastorałki oraz piosenki nawiązujące... »»
 
Zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego
Zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowegoKażdy rolnik, który chce odzyskać część pieniędzy wydanych na olej napędowy używany do produkcji rolnej, powinien złożyć odpowiedni wniosek do wójta, burmistrza lub prezydenta miasta, w zależności od miejsca położenia gruntów rolnych... »»
 
Styczniowe seanse filmowe
 Burmistrz Ciechanowca zaprasza na bezpłatne seanse filmowe
W niedzielę 27 stycznia "Kino w Twoim Mieście" zaprasza na seanse filmowe do sali kinowej w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej. Wyświetlone zostaną film dla dzieci oraz polskie najnowsze produkcje... »»
 
Burmistrz Ciechanowca informuje...
Herb Ciechanowca
W związku z podjęciem uchwały Nr 18/III/18 Rady Miejskiej, od 1 lutego Gmina Ciechanowiec nie będzie odbierać odpadów komunalnych z nieruchomości lub ich części wykorzystywanych na prowadzenie działalności gospodarczej... »»
 
Spotkanie opłatkowe z sołtysami dekanatu ciechanowieckiego
Spotkanie opłatkowe z sołtysami dekanatu ciechanowieckiego
Sołtysi z dekanatu ciechanowieckiego, drohiczyńskiego, sarnackiego oraz siemiatyckiego uczestniczyli w dorocznym spotkaniu opłatkowym w Drohiczynie. Mszy świętej w drohiczyńskiej katedrze przewodniczył ks. biskup... »»
 
Orszak Trzech Króli przeszedł ulicami Ciechanowca
Orszak Trzech Króli przeszedł ulicami Ciechanowca
W święto Objawienia Pańskiego pod hasłem „Odnowi oblicze ziemi”,  przez 752 miejscowości w Polsce przeszły Orszaki Trzech Króli. Ciechanowiecki Orszak w przebraniach i koronach na głowach, wyruszył sprzed siedziby COKiS... »»
 
Mieszkańcy gminy Ciechanowiec w 2018 roku
Mieszkańcy gminy Ciechanowiec w 2010 roku
Urodzenia, zgony i migracje powodują, że liczba mieszkańców jest liczbą zmienną. Przedstawiamy najnowsze dane demograficzne dotyczące gminy Ciechanowiec w 2018 roku. Ogólna liczba mieszkańców naszej gminy... »»
 
IV sesja Rady Miejskiej w Ciechanowcu
Sesja Rady Miejskiej
Podczas czwartej sesji Rady Miejskiej w Ciechanowcu radni podjęli trzy uchwały dotyczące finansów Gminy Ciechanowiec w 2018 i 2019 roku. Dwie uchwały: jedna uchylająca uchwałę w sprawie udzielenia w 2018 roku pomocy finansowej... »»
 
Spotkanie opłatkowe ks. biskupa Tadeusza Pikusa z samorządowcami
Spotkanie opłatkowe ks. biskupa Tadeusza Pikusa z samorządowcami
Tradycją stały się organizowane co roku w okresie bożonarodzeniowym spotkania opłatkowe Biskupa Drohiczyńskiego z samorządowcami. Na zaproszenie ks. bpa Tadeusza Pikusa do Drohiczyna przyjechali... »»
 
Zimowe wieczory z kolędą - koncert uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej
Zimowe wieczory z kolędą - koncert uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej
W siedzibie Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu odbył się Koncert Bożonarodzeniowy „Zimowe wieczory z kolędą”, przygotowany przez uczniów i absolwentów  Społecznej Szkoły Muzycznej I stopnia w Ciechanowcu... »»
 

««  start « poprz. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 nast.  » koniec »»

levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl