buy medication online
 
Aktualności
Ostateczny termin podpisywania umów na odbiór odpadów komunalnych
Terminy podpisywania umów na odbiór odpadów komunalnychBurmistrz Ciechanowca informuje, że w dniu 15 lutego 2019 r. w godz. 9.00-13.00 w Urzędzie Miejskim w Ciechanowcu będą podpisywane umowy na odbiór odpadów komunalnych z podmiotami prowadzącymi działalność gospodarczą... »»
 
Kwalifikacja wojskowa w 2019 r.
Kwalifikacja wojskowa w 2019 r.Na podstawie Obwieszczenia Nr 1/2019 Wojewody Podlaskiego z dnia 18 stycznia 2019 roku o kwalifikacji wojskowej w 2019 r. na terenie województwa podlaskiego klasyfikacja wojskowa zostanie przeprowadzona od 4 lutego do 26 kwietnia 2019 r... »»
 
Rozliczając PIT - wspieraj lokalnie. Program do rozliczenia PIT
Rozliczając PIT - wspieraj lokalnie
Udostępniamy darmowy program do rozliczenia PIT firmy PITax.pl Łatwe podatki, który w szybki i przyjazny dla użytkownika sposób pozwala rozliczyć podatek za 2018 rok i wesprzeć lokalne Organizacje Pożytku Publicznego... »»
 
Podpis elektroniczny - obowiązek dla organizacji pozarządowych
Podpis elektroniczny - obowiązek dla organizacji pozarządowych
Organizacje-pracodawcy do 31 stycznia muszą wysłać PIT-y pracownicze. A każda organizacja pozarządowa, nawet taka, która nie miała żadnych przepływów finansowych, ma obowiązek do 31 marca każdego roku złożyć zeznanie CIT-8... »»
 
V sesja Rady Miejskiej w Ciechanowcu
Sesja Rady Miejskiej
W czasie piątej sesji Rady Miejskiej w Ciechanowcu radni zapoznali się z informacją z realizacji „Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie gminy Ciechanowiec na rok 2018”... »»
 
Na sto dni przed maturą, bal który się pamięta
Na sto dni przed maturą, bal który się pamięta
Tradycyjną „Studniówką” maturzyści Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych symbolicznie pożegnali czas zabawy i beztroski. Teraz czeka ich 100 dni intensywnej nauki, egzamin dojrzałości i dorosłe życie, z nowymi obowiązkami... »»
 
Harmonogram odbioru odpadów w styczniu 2019
Harmonogram odbioru nieczystości stałych i zbiórki selektywnej
MPO Spółka z o.o. w Białymstoku Oddział Siemiatycze zajmująca gospodarką odpadami na terenie Gminy Ciechanowiec, przedstawia harmonogram, na styczeń 2019 r., odbioru odpadów z terenu miasta i gminy Ciechanowiec... »»
 
Lutowe seanse filmowe
 Burmistrz Ciechanowca zaprasza na bezpłatne seanse filmowe
15 lutego "Kino w Twoim Mieście" zaprasza na seanse filmowe do sali kinowej w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej. Wyświetlone zostaną filmy dla dzieci oraz polskie najnowsze produkcje. Rezerwacja biletów do 13 lutego... »»
 
Termin złożenia oświadczenia o wartości sprzedaży napojów alkoholowych
Termin złożenia oświadczenia o wartości sprzedaży napojów alkoholowychPrzedsiębiorco, 31 stycznia 2019 r. upływa termin złożenia oświadczenia o wartości sprzedaży napojów alkoholowych za 2018 rok i dokonania opłaty za korzystanie z zezwolenia na sprzedaż alkoholu... »»
 
Trwa nabór wniosków w Konkursie Grantowym Programu "Równać Szanse"
Trwa nabór wniosków w Ogólnopolskim Konkursie Grantowym Programu Równać Szanse
Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży ogłosiła Ogólnopolski Konkurs Grantowy w ramach Programu "Równać Szanse 2019" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Program skierowany jest do fundacji i stowarzyszeń z miejscowości do 20.000... »»
 
Słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku rozpoczęli VI rok edukacji
Słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku rozpoczęli VI rok edukacji
Słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku z Ciechanowca rozpoczęli VI rok edukacji. Uczestnictwo w zajęciach pozwala na poszerzenie wiedzy, zaspokojenie zainteresowań, poznanie nowych osób i nawiązanie przyjaźni... »»
 

««  start « poprz. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 nast.  » koniec »»

levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl