buy medication online
 
Aktualności
Kolejny etap realizacji gazociągu Polska-Litwa odcinek południowy
Kolejny etap realizacji gazociągu Polska-Litwa odcinek południowyOperator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. rozpoczął kolejny etap realizacji inwestycji "Budowa międzysystemowego gazociągu stanowiącego połączenie systemów przesyłowych Rzeczypospolitej Polskiej i Republiki Litewskiej... »»
 
Marianna Radziszewska, najstarsza mieszkanka Gminy skończyła 105 lat
Marianna Radziszewska, najstarsza mieszkanka Gminy skończyła 105 lat
105 lat skończyła Pani Marianna Radziszewska, najstarsza mieszkanka Gminy Ciechanowiec. Z tej okazji Burmistrz Ciechanowca złożył wizytę jubilatce, wręczając pamiątkowy dyplom, kwiaty i życzenia jeszcze długich lat życia...»»
 
Natalia Panas brązową medalistką Mistrzostw Świata w Kickboxingu
Natalia Panas brązową medalistką Mistrzostw Świata w Kickboxingu
Pochodząca z Ciechanowca, Natalia Panas zdobyła brązowy medal, reprezentując Polskę na Mistrzostwach Świata w Kickboxingu w tureckiej Antalyi. Zawodniczka startowała w formule Kick Light w kategorii +70 kg... »»
 
Wyróżnienie dla dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Ciechanowcu
Wyróżnienie dla dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Ciechanowcu
Z okazji Dni Honorowego Krwiodawstwa, podziękowanie za zaangażowanie na rzecz propagowania idei honorowego krwiodawstwa i wspierania akcji pobierania krwi odebrała dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Ciechanowcu... »»
 
"Morsy" rozpoczęły sezon kąpielowy
Morsy rozpoczęły sezon kąpielowy
„Morsy” rozpoczęły sezon kąpielowy w Ciechanowcu. Otwarcia sezonu dokonał Burmistrz Ciechanowca Eugeniusz Święcki. W wydarzeniu oprócz ciechanowieckich morsów wzięły udział kluby z Siemiatycz, Wysokiego Mazowieckiego, Zambrowa...»»
 
Umowy na zadania inwestycyjne związane z przebudową dróg
Umowy na zadania inwestycyjne związane z przebudową drógBurmistrz Ciechanowca podpisał dwie kolejne umowy na zadania inwestycyjne związane z przebudową dróg gminnych dotyczące przebudowy ulicy Konopnickiej i dróg Winna Stara - Winna-Wilki i Winna Stara - Winna-Chroły... »»
 
Aktywna jesień życia, projekt Uniwersytetu Trzeciego Wieku
Aktywna jesień życia - projekt zrealizowany przez Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku
Aktywna jesień życia - to kolejny projekt zrealizowany przez Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku w Ciechanowcu przy wsparciu finansowym Burmistrza Ciechanowca, ze środków finansowych gminy z zakresu zadań publicznych... »»
 
XV sesja Rady Miejskiej w Ciechanowcu
Sesja Rady Miejskiej
Na XV sesji Rady Miejskiej podjęto uchwały w sprawach: zmian w budżecie gminy na 2019 rok, określenia szczegółowych zasad, sposobu i trybu udzielania ulg w spłacie należności pieniężnych, określenia stawek podatku od nieruchomości... »»
 
Jubileuszowy bal Klubu Seniora "Chwilowo Młodzi"
Jubileuszowy bal Klubu Seniora Chwilowo Młodzi
22-lecie powstania świętował Klub Seniora „Chwilowo Młodzi”, działający przy Ciechanowieckim Ośrodku Kultury i Sportu. Poza seniorami z Ciechanowca, w spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele zaprzyjaźnionych Klubów Seniora... »»
 
Kolejne inwestycje z Funduszu Dróg Samorządowych
Kolejne inwestycje z Funduszu Dróg SamorządowychW związku z aktualizacją listy wniosków zakwalifikowanych do dofinansowania ze środków Funduszu Dróg Samorządowych z listy rezerwowej Gmina Ciechanowiec otrzyma dofinansowanie na dwa kolejne zadania... »»
 
Rozstrzygnięcie przetargu na gazyfikację Ciechanowca
Rozstrzygnięcie przetargu na gazyfikację CiechanowcaPolska Spółka Gazownicza podpisała umowy na realizację zadań w związku z rozstrzygnięciem przetargu na wykonanie dokumentacji projektowej i budowę stacji regazyfikacji LNG, stacji gazowej redukcyjno-pomiarowej średniego ciśnienia... »»
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl