buy medication online
 
Nowości w Miejskiej Bibliotece Publicznej Drukuj
30.03.2006.


W pierwszym kwartale 2006 roku Miejska Biblioteka Publiczna nabyła 63 książki dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Przedstawiamy kilka propozycji wybranych spośród książek sensacyjnych, biografii, historycznych, popularnonaukowych i dziecięcych:

 Nowości w Miejskiej Bibliotece Publicznej    „Róże w garażu” Agnieszka Tyszka

Z książki emanuje ciepła, rodzinna atmosfera. Stanowi udane połączenie elementów tajemniczości i przygody z nowoczesnością. Rozwija wyobraźnię młodego czytelnika.
 Nowości w Miejskiej Bibliotece Publicznej    „Amor i porywacze duchów” Liliana Fabisińska

Druga część cyklu książek o Amorze Korzonku. Jest tu wszystko: pomysł, wartka akcja, świetna narracja! I przede wszystkim to, co lubi najbardziej młody czytelnik – smoki!!!
 Nowości w Miejskiej Bibliotece Publicznej    „Pasterz” Bernard Lecomte

Biografia Jana Pawła II to wynik trwającej cztery lata żmudnej pracy francuskiego dziennikarza. Niezwykle rzetelna od strony faktograficznej, zadziwia śmiałością analiz i wniosków.
 Nowości w Miejskiej Bibliotece Publicznej  

  „Donos na Wojtyłę” Marek Lasota

Książka stanowi pierwsze kompleksowe, oparte na analizie dokumentów bezpieki, omówienie inwigilacji polskiego kościoła w epoce PRL-u.

 Nowości w Miejskiej Bibliotece Publicznej   „Internet. Przewodnik” Maria Sokół

Książka omawia podstawy internetu, sposoby łączenia się z internetem, popularne przeglądarki internetowe, bezpieczne korzystanie z sieci, podstawy tworzenia własnych stron www.
 Nowości w Miejskiej Bibliotece Publicznej   „Niewinny” Harlan Coben

Precyzyjnie skonstruowana intryga, mistrzowsko stopniowane napięcie, tajemnice i zagadki na każdej stronie, zaskakujące zakończenie, którego nie domyśli się nawet najbardziej przenikliwy czytelnik.

 

 

 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl