buy medication online
 
Marcowe seanse filmowe - Kino w Twoim Mieście Drukuj
16.02.2019.
 
W niedzielę 3 marca i poniedziałek 4 marca "Kino w Twoim Mieście" zaprasza na seanse filmowe do sali kinowej w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej. Wyświetlone zostaną film dla dzieci oraz polskie najnowsze produkcje.

Cena biletów:
- grupy szkolne i pracownicze (od 20 osób) 12 zł
- ulgowy 14 zł
- normalny 16 zł

Bilet ulgowy przysługuje dzieciom, osobom uczącym się do 26 roku życia oraz emerytom i rencistom za okazaniem ważnej legitymacji przy wejściu do sali kinowej. Do biletu ulgowego ma również prawo osoba niepełnosprawna i jej opiekun.

Rezerwacja do 1 marca:  telefonicznie pod numerem tel. 502 040 008 w godz. od 09.00-15.00 lub poprzez wiadomości na fanpagu "Kino w Twoim Mieście" www.facebook.com/kinowtwoimmiescie/
 
W dniu seansu rezerwacja biletów nie będzie możliwa, tego dnia można kupić bilety na miejscu. Bilety do odebrania w dniu projekcji najpóźniej na pół godziny przed rozpoczęciem seansu. 
 
Chętne na wyświetlane przed południem filmy szkoły i przedszkola powinny się skontaktować pod nr tel. 502 040 008, aby ustalić godziny seansów.

„Jak wytresować smoka 3”
poniedziałek 4.03.2019 r. / godzina przedpołudniowa dla grup zorganizaowanych
poniedziałek 4.03.2019 r. / godzina 15:30
Bez ograniczeń wiekowych
Gatunek: Animacja, Familijny, Przygodowy
Produkcja: USA, 2019
Reżyseria:  Dean DeBlois

Jak wytresować smoka 3  
Witamy (ponownie!) w krainie wikingów i dzikich smoków! Kolejne szalone przygody Czkawki, Nocnej Furii, Szczerbatka i innych postaci z przebojowej serii filmów animowanych „Jak wytresować smoka”.
Fabuła filmu Jak wytresować smoka 3 skupia się się na społeczności ludzi i smoków, które żyją ze sobą w zgodzie, aż do momentu, gdy Szczerbatek trafia na ślad tajemniczego stwora. Rozpocznie to serię zdarzeń mogących doprowadzić do ponownej wojny, której chce zapobiec Czkawka.

„O psie który wrócił do domu

niedziela 3.03.2019 r. / godzina 11:30
poniedziałek 4.03.2019 r. / godzina przedpołudniowa dla grup zorganizaowanych
poniedziałek 4.03.2019 r. / godzina 13:45
Bez ograniczeń wiekowych
Gatunek: Familijny
Produkcja: USA, 2019
Reżyseria: Charles Martin Smith

O psie który wrócił do domu  "O psie, który wrócił do domu" to ciepła, pełna przygód opowieść o Belli, psie, który przebył 400 mil, by odnaleźć Lucasa, obiecującego studenta medycyny, człowieka, którego kocha. Zanim uda jej się wrócić do domu, czeka ją mnóstwo niezwykłych przygód. Na swej drodze spotka i zamieszkujące góry lwiątko, i bezdomnego weterana, któremu przywróci wiarę w życie. Bo Bella właśnie taka jest, ktokolwiek stanie na jej drodze, od razu zakochuje się w niej.


„Zimna wojna

niedziela 3.03.2019 r. / godzina 18:00
poniedziałek 4.03.2019 r. / godzina przedpołudniowa dla grup zorganizaowanych
Od 15 lat
Gatunek: Dramat
Produkcja: Francja, Polska, Wielka Brytania 2018
Reżyseria: Paweł Pawlikowski

Zimna wojna  Historia wielkiej i trudnej miłości dwojga ludzi, którzy nie potrafią być ze sobą i jednocześnie nie mogą bez siebie żyć. W okresie zimnej wojny ambitny muzyk Wiktor Warski (Tomasz Kot) wraz ze znajomą Ireną (Agata Kulesza) organizują szkołę dla młodych talentów muzycznych i estradowych. Podczas szukania wybitnych osób towarzyszy im także Lech (Borys Szyc), który pomaga im zarządzać całym projektem. Gdy na przesłuchania trafia młoda utalentowana Zula (Joanna Kulig) zdobywa uwagę nauczycieli. Zespół odnosi sukcesy i zostaje doceniony na dużej scenie, jednak nie bezwarunkowo. Pojawiają się intrygi ustrojowe, miłosne konwenanse - także te podszyte czysto politycznymi przesłankami - mimo to, życie biegnie dalej i bohaterzy muszą poradzić sobie z przeciwnościami losu.

„Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3

niedziela 3.03.2019 r. / godzina 13:30 (brak wolnych miejsc)
Od 12 lat
Gatunek: Komedia
Produkcja: Polska, 2019
Reżyseria: Konrad Piwowarski

 

Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3  Główna bohaterka Kasia (Grażyna Błęcka-Kolska) nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcianym zalotnikiem Staszkiem Kolasą. Do Polski wraca niespodziewanie jej syn Marcin (Nikodem Rozbicki) i od razu wpada w kłopoty. Chłopak ma pomysł na niecodzienny biznes… W tym czasie w Warszawie w rodzinie Wolańskich wybucha kryzys. Wolańska (Ewa Kasprzyk) – celebrytka i słynna sekstrenerka – wydaje kontrowersyjną książkę. Jej bliscy – mąż (Zdzisław Wardejn) i córka Agnieszka (Aleksandra Hamkało) – buntują się i uciekają z domu. Postanawiają najpierw odwiedzić Piotrusia (Maciej Zakościelny), który dziś wiedzie wygodne życie u boku żony Marleny (Katarzyna Skrzynecka). Następnie ruszają w nieznane...

„Kobiety mafii 2

niedziela 3.03.2019 r. / godzina 15:30
niedziela 3.03.2019 r. / godzina 19:45 (brak wolnych miejsc)
poniedziałek 4.03.2019 r. / godzina 17:30
poniedziałek 4.03.2019 r. / godzina 20:00
Od 15 lat
Gatunek: Sensacyjny
Produkcja: Polska, 2019
Reżyseria: Patryk Vega

Kobiety mafii 2  Po przejęciu władzy nad stolicą, gang Niani (Agnieszka Dygant) przygotowuje się do największej akcji przemytniczej w dziejach kraju. Będąca postrachem Warszawy grupa sprowadza do kraju tonę kolumbijskiej kokainy. Kiedy towar znika w podejrzanych okolicznościach, a kartel żąda głów, do Polski trafia śmiertelnie niebezpieczna Aida (Angie Cepeda). Kolumbijka znajduje sojusznika w osobie trójmiejskiego przemytnika – Mata (Piotr Adamczyk). Mafioso od dawna pragnie umocnić swoją pozycję w półświatku, ale jego plany komplikują napięte relacje ze zbuntowaną córką – Stellą (Aleksandra Grabowska).

 

Plan widowni

Plan widowni
 
 
 
Źródło opisów filmów: Multikino - multikino.pl oraz Filmweb - filmweb.pl
 
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl