buy medication online
 
Jesienna akcja sprzątania rzeki Nurzec Drukuj
13.11.2018.

W jesiennej akcji sprzątania rzeki Nurzec wzięło udział około 30 osób. Wśród mieszkańców Ciechanowca najliczniejszą grupę stanowili członkowie klubu morsów i wędkarze, którzy podczas dwugodzinnego sprzątania wypełnili śmieciami dziesięć 120 litrowych worków.
 
Jesienna akcja sprzątania rzeki Nurzec

fot. COKiS

 
"Trudno było nas policzyć, gdyż mieszkańcy przychodzili w różnym czasie i rozchodzili się wzdłuż zalewu" – zrelacjonował współorganizator sprzątania Daniel Markowski. „Znajdowaliśmy głównie butelki szklane i plastikowe, torebki foliowe, opakowania po różnego rodzaju słodyczach, kapsle, nakrętki po butelkach, zapalniczki i opakowania po papierosach.” – dodał.

Akcja miała na celu przede wszystkim wysprzątanie terenu na plaży i wokół zalewu, ale też zwrócenie uwagi na stały problem zanieczyszczania środowiska przez mieszkańców. „To co najbardziej rzuca się w oczy, gdy przechodzimy wokół zalewu, to porozrzucane niedopałki papierosów, kapsle i potłuczone butelki, które często lądują metr od kosza na śmieci. Musimy większą uwagę zwracać na to, aby dbać o nasze miasto. Bo to, ile śmieci pozostawiamy po sobie, świadczy o nas samych, a nie o firmach sprzątających.” – powiedziała mieszkanka Ciechanowca. 

Organizatorami akcji sprzątania rzeki Nurzec byli: Morsy Ciechanowiec Team, członkowie Koła Wędkarskiego nr 87 "Jazgarz" w Ciechanowcu oraz Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu. 


Jesienna akcja sprzątania rzeki Nurzec

Jesienna akcja sprzątania rzeki Nurzec

Jesienna akcja sprzątania rzeki Nurzec
 
 

 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl