buy medication online
 
Burmistrz Ciechanowca zaprasza na bezpłatne seanse filmowe Drukuj
17.10.2018.
 
Burmistrz Ciechanowca Mirosław Reczko zaprasza w sobotę 20 października do sali kinowej nowo otwartej siedziby Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ciechanowcu na seanse filmowe. Bezpłatne wejściówki są do odebrania w siedzibie Biblioteki (ul. Mostowa 8) i w COKiS (ul. Mostowa 6).
 
W związku z dużym zainteresowaniem filmem animowanym "Mała Stopa" zaplanowana jest dodatkowa projekcja tego filmu na godzinę 13.15.


„Mała Stopa”
sobota 20.10.2018 r. /
Dwa seanse godzina 13.15 i godzina 15.00 - Brak biletów
Bez ograniczeń wiekowych
Reżyseria: Karey Kirkpatrick
Produkcja: USA, 2018

Mała Stopa  
„Mała Stopa” to przygodowa animacja przedstawiająca legendę o Wielkiej Stopie z zupełnie innej perspektywy, kiedy bystry, młody Yeti znajduje coś, co według niego nie istnieje - człowieka.
Wieści o tej "Małej Stopie” przynoszą mu sławę i wywołują poruszenie w społeczności prostych Yeti, rodząc pytania o to, co jeszcze można znaleźć w wielkim świecie otaczającym ich zaśnieżoną wioskę.

To szalona opowieść o przyjaźni, odwadze i radości odkrywania.


„Dywizjon 303. Historia prawdziwa”
sobota 20.10.2018 r. / godzina 17.00 - Brak biletów
Od 13 lat
Reżyseria: Denis Delić
Produkcja: Polska, Wielka Brytania, 2018

Dywizjon 303. Historia prawdziwa  

Film „Dywizjon 303” to prawdziwa historia polskich asów przestworzy, inspirowana bestsellerem Arkadego Fiedlera.

Polscy lotnicy, początkowo niedoceniani i wyśmiewani, stają się legendą. W ramach Królewskich Sił Powietrznych Wielkiej Brytanii (RAF-u) tworzą elitarną jednostkę – Dywizjon 303, który nie ma sobie równych. W czasach, gdy każdy dzień mógł być ostatnim, nie wahali się wykonywać ewolucji powietrznych na granicy szaleństwa. Nikt nie latał tak jak oni. Ich ponadprzeciętne umiejętności i niezwykły patriotyzm mogą być przykładem dla kolejnych pokoleń Polaków, czym jest prawdziwe bohaterstwo.Serce nie sługa”
sobota 20.10.2018 r. / godzina 19.00 - Brak biletów
Od 12 lat
Reżyseria: Filip Zylber
Produkcja: Polska, 2018

Serce nie sługa
 „Serce nie sługa” to film o poszukiwaniu miłości. To zabawne i przejmujące spojrzenie na współczesne związki. Związki ludzi, którzy przestali wierzyć w miłość, choć w głębi duszy, właśnie na taką prawdziwą miłość czekają.

Daria i Filip - główni bohaterowie filmu znają się od lat i są najlepszymi przyjaciółmi. Każde z nich w pewnym momencie będzie musiało odpowiedzieć sobie na pytanie, czy to, co ich łączy to przyjaźń, czy jednak kochanie? W chwili, gdy ich życie nabierze zupełnie nowego smaku los pokrzyżuje ich plany. Czy miłość faktycznie potrafi przetrwać wszystko? A przede wszystkim - czy trwa wiecznie?

 
 
 
Źródło opisów  filmweb.pl
 
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl