buy medication online
 
Festyn "Dzień Mamy, Taty i Dziecka" - konkursy, gry i zabawy Drukuj
02.06.2016.

W słoneczne popołudnie na uczestników festynu "Dzień Mamy, Taty i Dziecka" odbywającego się w ramach VIII Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich, XXII Sportowego Turnieju Miast i Gmin 2016 oraz XIV Podlaskich Dni Rodziny czekały liczne atrakcje. Jak zawsze dzieci chętnie rywalizowały w konkurencjach sportowych, konkursie piosenki, rysunku na asfalcie czy malowaniu na sztalugach.
 
Festyn "Dzień Mamy, Taty i Dziecka"

fot. P. Filiński COKiS


Dużym zainteresowaniem cieszył się Bieg Papieski oraz mecz dzieci kontra rodzice, który zakończył się wynikiem 4:2. Długie kolejki ustawiały się przy "Krainie Zabawy" - zjeżdżalni i trampolinie. Zespoły taneczne Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu zaprezentowały uczestnikom festynu swoje umiejętności w tańcach ludowych i nowoczesnych. Dodatkową atrakcją były przejażdżki bryczką i motocyklem.

Każdy uczestnik konkursów bez względu na wynik, otrzymał od organizatorów nagrodę. Siły nadwątlone udziałem w zabawie można było podreperować posilając się kiełbaskami z grilla, lodami i napojami.

Odbywający się w ramach VIII Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich, XXII Sportowego Turnieju Miast i Gmin 2016 oraz XIV Podlaskich Dni Rodziny festyn zorganizowali Burmistrz Ciechanowca, Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu, Parafia pw. Trójcy Przenajświętszej oraz Ośrodek Pomocy Społecznej w Ciechanowcu.

Smakołyki i atrakcje oprócz organizatorów sponsorowali: p. Sokołowski - Sklep Mięsny, p. Wysocki - Piekarnia Ciechanowiecka, p. Dołęgowski - Zjezdżalnia i trampolina, p. Grodzki - Market "U Tomka".
 


          Więcej zdjęć...
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl