buy medication online
 
Derby piłkarskie, regaty kajakowe i piłka plażowa - puchary rozdane Drukuj
21.08.2012.

Derby piłkarskie, regaty kajakowe i piłka plażowa - puchary rozdane

 
Amatorzy aktywnych sposobów spędzania wolnego czasu i ruchu na świeżym powietrzu mogli 15 i 19 sierpnia skorzystać z przygotowanych przez Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu propozycji rywalizacji w kilku różnych dyscyplinach sportowych.

Tradycyjne spotkania entuzjastów piłki nożnej "strona na stronę" rozegrane zostały w trzech kategoriach wiekowych. Wszystkie trzy ufundowane przez Burmistrza Ciechanowca puchary trafiły do piłkarzy z lewobrzeżnego Ciechanowca. Najmłodsi w kategorii do lat 30 rozgromili prawobrzeżnych 10:1. Bramki dla zwycięzców zdobyli Kamil Murawski (3), Łukasz Dacz (2), Grzegorz Binaś (2), Przemysław Pełszyk (1), Dawid Rytel (1) i Mariusz Wróbel (1). Honorowego gola dla przegranych strzelił Sebastian Mazur. Mecz średniej grupy wiekowej od 30 lat skończył się wynikiem 4:0. Zwycięskie bramki strzelili Tomasz Sękal (2) i Marek Gieros (2). Mecz najstarszej grupy powyżej 40 roku życia zakończony wynikiem 4:3, został rozstrzygnięty dzięki rzutom karnym. Bramki dla zwycięzców zdobyli: Piotr Kaczorowski, Krzysztof Panas, Adam Koc i Andrzej Samonis, a dla przegranych Krzystof Kosk i Tomasz Dybowski, który pokonał bramkarza dwa razy.

W V Regatach Kajakowych o Puchar Burmistrza Ciechanowca wystartowało 13 osób. Rywalizację na ciechanowieckim zalewie w jedynkach kobiet wygrała Joanna Czechowicz, druga była Ewelina Stankiewicz, a trzecia Marika Chojnowska. W kategorii jedynek mężczyzn pierwsze miejsce wywalczył Seweryn Bartłomiejczuk, drugie Krzysztof Górkowski a trzecie Paweł Czołomiej.

Turniej Piłki Plażowej o Puchar Dyrektora COKiS cieszył się w tym roku mniejszą popularnością. Na boisku spotkały się 3 pary mieszane, które podzieliły między siebie medalowe miejsca: 1 - Sylwia Bogdan i Bartek Kłosek, 2 - Alicja Gontarczuk i Michał Chojnowski, 3 - Ewa Popławska i Piotr Aneszko.

          Więcej zdjęć...

Derby piłkarskie, regaty kajakowe i piłka plażowa - puchary rozdane

fot. Z. Poniatowski MPI

 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl