buy medication online
 
Nowe wydawnictwa promocyjne Drukuj
16.01.2012.
 Nowe wydawnictwa promocyjne

Wraz z końcem roku Gmina Ciechanowiec zakończyła realizację projektu pod nazwą „Opracowanie i wydruk materiałów promocyjno-turystycznych o Gminie Ciechanowiec”, współfinansowanego z tzw.: "Małych Projektów" czyli ze środków Unii Europejskiej w ramach działań Osi 4 – LEADER Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
 
Wniosek o dofinansowanie składany był do Lokalnej Grupy Działania „Kraina Bobra” w Wysokiem Mazowieckiem.

Głównym zamierzeniem projektu było opracowanie i przygotowanie wydawnictw promocyjnych, które ułatwią turystom poznanie potencjału turystycznego regionu, bogatego dziedzictwa kulturowego i kalendarza imprez odbywających się w Ciechanowcu. Wydany został folder reklamowy pt. "Ciechanowiec brama na Podlasie", przewodnik turystyczny "Ciechanowiec i okolice" oraz aktualna mapa turystyczna miasta i gminy. Wszystkie wydawnictwa zostały opracowane w Referacie Promocji Urzędu Miejskiego w Ciechanowcu.

Wydawnictwa będą dystrybuowane w kraju m.in.: na Podlaskich Targach Turystycznych w Białymstoku, w Katowicach na Międzynarodowych Targach Turystyki GLOB, w Warszawie na Międzynarodowych Targach Turystycznych TT WARSAW, w Poznaniu na Targach Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON. Wraz z ofertą promującą Podlasie, przygotowaną przez Podlaską Organizację Turystyczną (PROT), trafią także na stoiska regionalne i narodowe za granicę - na targi turystyczne do Niemiec, Włoch, Belgii i Wielkiej Brytanii.


Nowe wydawnictwa promocyjne

Nowe wydawnictwa promocyjne

Nowe wydawnictwa promocyjne

 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl