buy medication online
 
"Country Wianki na Nurcu" Drukuj
25.06.2009.

Już od 33 lat nad ciechanowieckim zalewem odbywają się ,,Wianki na Nurcu”. To jedna z najstarszych cyklicznych imprez organizowanych w Ciechanowcu.
   
Jednym z głównych punktów tegorocznego festynu był „Konkurs na najpiękniejszy wianek” oraz Turniej Sołectw, w którym zaciekle rywalizowali mieszkańcy z Wojtkowic Starych, Kozarzy i Winny-Wypych. Sołectwa zapewniły widzom nie tylko wrażenia sportowe, ale i smakowe. Zaprezentowane stoiska nawiązujące do tradycji ludowych i stoły pełne wiejskich potraw, których każdy mógł skosztować, były nie lada gratką dla uczestników imprezy.
   
W tym roku „Wianki na Nurcu” zostały wzbogacone dodatkowo o blok muzyki i tańców w stylu country. Występ zespołu Honky Tonk Brothers oraz pokazy taneczne grupy Dancing Riders wprowadziły w nastrój ludowej muzyki amerykańskiej.
   
Uwieńczeniem imprezy był występ gwiazdy wieczoru Bartka Wrony, na który w szczególności czekali nastoletni fani, zakończony spektakularnym pokazem sztucznych ogni, a potem zabawą taneczną.
   
Organizatorem imprezy był Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu przy współudziale Urzędu Miejskiego w Ciechanowcu. Patronat objęli Wojewoda Podlaski i Marszałek Województwa Podlaskiego. Imprezę sponsorowali: Starostwo Powiatowe w Wysokiem Mazowieckiem, Zakłady Mięsne „Netter” i Bank Spółdzielczy w Ciechanowcu. 

        Więcej zdjęć...
„Country Wianki na Nurcu”
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl