buy medication online
 
I Ogólnopolski Piknik Łowiecki w Ciechanowcu Drukuj
10.06.2009.
Firma M. K. Szuster z Warszawy i Koło Łowieckie ”Rogacz” w Ciechanowcu to organizatorzy I Ogólnopolskiego Pikniku Łowieckiego oraz Otwartych Międzynarodowych Zawodów Strzeleckich, które rozegrane zostały w konkurencjach mistrzowskiej, powszechnej i Dian na terenie strzelnicy myśliwskiej pod Ciechanowcem.
   
W czasie dwudniowego Pikniku organizatorzy zapewnili ciekawe atrakcje nie tylko uczestnikom zawodów. Na zorganizowanej wystawie sprzętu oferowanego przez firmę M. K. Szuster obejrzeć można było broń, amunicję, optykę i akcesoria łowieckie oraz zapoznać się z premierowymi modelami broni: Mauser M03 Stutzen, Mauser M03 Light, Sauer S202 Polar, Sauer S202 Yukon, CZ75 Duty, amunicją RWS Silver Selection oraz lornetkami Carl Zeiss Conquest 8×56 T* i lunetami celowniczymi Victory Varipoint iC (ilumination Control) i Varipoint z krzyżem celowniczym V69.
   
Podczas imprezy można było pod okiem instruktora testować wszystkie typy broni, a dochód ze sprzedaży amunicji i zbiórek pieniężnych został przeznaczony na cele charytatywne. Ponad 10 tys. zł otrzymał Dom Dziecka w Falbogach na dofinansowanie wakacji dla dzieci, przekazano 4 rowery dla szkółek rowerowych przy Szkołach Podstawowych w Łempicach, Radziszewie Starym i Ciechanowcu oraz dofinansowano wyjazd Bogusi Dąbrowskiej z Ciechanowca na konsultacje w niemieckiej klinice ortopedycznej.

W zawodach wystartowało 5 pań i 133 panów - miejsca na podium zajęli:

W konkurencji Dian
1. Martyna Lubecka - 245 pkt
2. Aleksandra Jamróz - 195 pkt
3. Beata Sala - 105 pkt

W klasie mistrzowskiej
1. Leszek Radzimski - 300 pkt
2. Grzegorz Kazbieruk - 290 pkt
3. Maciej Kaczyński - 290 pkt

W klasie powszechnej
1. Jacek Radzimski - 290 pkt
2. Karol Stefaniuk - 280 pkt
3. Wojciech Muszyński - 275 pkt

        Więcej zdjęć...
I Ogólnopolski Piknik Łowiecki w Ciechanowcu
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl