buy medication online
 
"Akwarele" wygrały VIII Powiatowy Konkurs Piosenki Żołnierskiej Drukuj
25.11.2008.

Zespół wokalny „Akwarele” działający w Szkole Podstawowej im. M. Kopernika w Ciechanowcu 23 listopada wziął udział w VIII Powiatowym Konkursie Piosenki Żołnierskiej w Szepietowie. „Akwarele” konkurowały w kategorii zespołów wokalnych i wśród 12 zespołów zajęły I miejsce, dzięki czemu zostały zakwalifikowane do eliminacji wojewódzkich, które odbędą się w czerwcu 2009 roku.
    
Początki istnienia “Akwareli” sięgają 1996 roku, kiedy to pan Jacek Dudek przygotował z małą grupą wokalną program kolędniczy do przedstawienia na Wojewódzkim Przeglądzie Teatrów Wiejskich i Obrzędowych. Sukces, jakim było zajęcie II miejsca i zaproszenie do udziału w Międzywojewódzkim Przeglądzie Zespołów Kolędniczych w Łomży, doprowadził do powstania w 1997 roku zespołu wokalnego „Akwarele”.
    
„Akwarele” składają się z uzdolnionych muzycznie uczniów klas I-VI, którzy pracują w dwóch kategoriach wiekowych: 6–9 oraz 10–13 lat. W ciągu 11 lat istnienia zespół wielokrotnie startował w powiatowych i wojewódzkich konkursach i przeglądach, zawsze zajmując wysokie miejsca lub zdobywając wyróżnienia.
    
W tegorocznym Konkursie Piosenki Żołnierskiej śpiewała 30 osobowa grupa dzieci (cały zespół liczy ok. 60 osób), która wykonała dwie piosenki: Piechota i Gra w Kolory.„Akwarele” wygrały VIII Powiatowy Konkurs Piosenki Żołnierskiej

„Akwarele” wygrały VIII Powiatowy Konkurs Piosenki Żołnierskiej
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl