buy medication online
 
Próbna matura 2008 Drukuj
05.03.2008.

 Tegoroczni maturzyści z całej Polski przystąpili 4, 5 i 6 marca do ostatnich przedmaturalnych sprawdzianów. Materiały na próbną maturę przygotowała Centralna Komisja Egzaminacyjna, ale arkusze egzaminacyjne będą sprawdzane przez nauczycieli uczących w danej szkole, a nie - jak na majowej maturze - przez egzaminatorów z zewnątrz. Daje to nauczycielom możliwość oceny jak przygotowani są ich uczniowie, i zaplanowania, nad czym powinni z nimi jeszcze popracować.
   
W Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. J. Iwaszkiewicza w Ciechanowcu do próbnej matury przystąpiło 152 uczniów z czterech klas III Liceum Ogólnokształcącego oraz jednej klasy IV Technikum Ochrony Środowiska. W ZSOiZ w Ciechanowcu 4 marca odbył się egzamin z języka polskiego, w drugim dniu uczniowie zmierzyli się z językiem obcym, a trzeciego dnia odbywały się egzaminy z aż 12 wybranych przez maturzystów przedmiotów.
   
W czasie jesiennej, “nieoficjalnej” próbnej matury, uczniowie mieli okazję poznać procedury, nauczyć się dokładnego czytania poleceń i przygotować się do prawdziwego egzaminu – nad arkuszem z pytaniami można poświęcić tylko określoną ilość czasu i umiejętność rozplanowania tego czasu na poszczególne zadania jest bardzo ważna. Teraz uczniowie mogli przećwiczyć te umiejętności i sprawdzić stan swojej wiedzy.

 
Próbna matura 2008

Próbna matura 2008
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl