buy medication online
 
I Regaty Kajakowe o Puchar Burmistrza Ciechanowca Drukuj
27.08.2007.

26 sierpnia, na wodach Zalewu w Ciechanowcu odbyły się I Regaty Kajakowe o Puchar Burmistrza Ciechanowca. Zawody rozegrano w dwóch kategoriach – jedynek i dwójek mieszanych. Pogoda dopisała. Było słonecznie i ciepło, chociaż momentami zawodnicy musieli zmagać się ze zmiennym wiatrem.
   
Regaty już od samego początku obfitowały w wiele emocji. Zawodnicy deklarowali chęć walki i wolę zwycięstwa. Rywalizację rozpoczął wyścig „jedynek”. Indywidualne zmagania wyłoniły trzech najlepszych, którzy walczyli o pierwsze miejsce. W finale jako pierwszy linię mety przekroczył Krzysztof Górkowski, jednak na pierwszej prostej nieprzepisowo ominął boję z prawej strony, za co otrzymał punkty karne w postaci pięciu sekund doliczonego czasu, i w rezultacie zajął II miejsce. Tym samym I miejsce w kategorii „jedynek” zdobył drugi na mecie Artur Szymoniak. Na trzecim miejscu uplasował się Paweł Górkowski. 

W kategorii „dwójek mieszanych” o zwycięstwie decydowała przede wszystkim umiejętność współpracy załogi. Najlepiej zgranym zespołem okazała się para Anna Lizio i Jakub Kokoszko, która w finałowej rozgrywce przepłynęła linię mety z najlepszym czasem. Na II miejscu uplasowała się para Arleta Kubaczyk i Krzysztof Marzęta, a na III miejscu Ewa Popławska i Paweł Górkowski.

Puchary wręczył zwycięzcom Burmistrz Ciechanowca – Mirosław Reczko. Organizatorem I Regat Kajakowych o Puchar Burmistrza Ciechanowca był Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu.I Regaty Kajakowe o Puchar Burmistrza Ciechanowca


 
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl