buy medication online
 
Mapa turystyczna i pocztówki z Ciechanowca promocją miasta i gminy Drukuj
13.08.2007.

Okres wakacji to czas wypoczynku oraz wyjazdów do miejsc, które warto zwiedzić a wspomnienia z pobytu zachować na dłużej lub podzielić się nimi z kimś bliskim. Z pewnością pomoże w tym skorzystanie z mapy lub wysłanie pocztówki.
   
Mapę turystyczną Ciechanowca oraz serię ośmiu pocztówek, z których każda tematycznie związana jest z Miastem i Gminą Ciechanowiec można już nabyć w kioskach, księgarni oraz sklepach na terenie miasta. Wydawcą jest Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu. Projekt, opracowanie graficzne i merytoryczne przygotował Referat Promocji Urzędu Miejskiego w Ciechanowcu.

Widoki z Ciechanowca i okolic zachowane na pocztówkach prezentują walory turystyczne, krajobrazowe i przyrodnicze gminy, i wraz z elementami dziedzictwa kulturowego Ciechanowca, stanowią bardzo ciekawą propozycję dla każdego turysty lub kolekcjonera.

Mapa turystyczna Ciechanowca przeznaczona jest zarówno dla turystów, jak i samych mieszkańców. Zawiera informacje o Ciechanowcu, jego najciekawszych zabytkach i wydarzeniach kulturalnych. Aktualny informator adresowy ułatwi dostęp do najważniejszych instytucji, ośrodków kultury, miejsc noclegowych, lokali gastronomicznych, stacji benzynowych czy warsztatów samochodowych. 

Mapa turystyczna i pocztówki z Ciechanowca promocją miasta i gminy

Mapa turystyczna i pocztówki z Ciechanowca promocją miasta i gminy


 
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl