buy medication online
 
Festyn Rodzinny z okazji Dnia Matki i Dziecka Drukuj
04.06.2007.

3 czerwca 2007 roku, na Stadionie Miejskim w Ciechanowcu miał miejsce Festyn Rodzinny, zorganizowany z okazji Dnia Matki i Dziecka. Na festyn przyszli wszyscy, którzy tego dnia chcieli spędzić czas w miłej, rodzinnej atmosferze oraz aktywnie uczestniczyć w różnych formach rozrywki.
   
Otwarcia festynu dokonała Dyrektor Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu, który był organizatorem imprezy. 

Zorganizowano szereg konkurencji, w których udział brały dzieci przedszkolne i klasy 1- 3 (slalom rowerowy i toczenie piłki) oraz dzieci klas 4 – 6 i starsze (m.in. rzut piłką do kosza, „skakanka”, żonglerka piłką, rzut lotką do celu, konkurs piosenkarski). Odbył się też konkurs plastyczny dla wszystkich chętnych. Zwycięzcy różnych konkurencji otrzymali nagrody i zasłużone brawa. Okazją do współzawodnictwa były turnieje dla mam – tor przeszkód, „kolorowe piłeczki”, slalom z piłką nożną, „lotka do celu” i rzut piłką z ręcznika. Nagrody dla wszystkich mam wręczył Burmistrz Ciechanowca. 

Rozegrane konkurencje cieszyły się dużym zainteresowaniem, zarówno ze strony uczestników jak i widzów. W trakcie trwania festynu można było zaprezentować swoje umiejętności artystyczne oraz sprawdzić się w zawodach sportowych.

Nagrody ufundował Bank Spółdzielczy w Ciechanowcu oraz Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu.


 Festyn Rodzinny z okazji Dnia Matki i Dziecka

 
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl