buy medication online
 
Rozpoczęły się Matury 2007 Drukuj
04.05.2007.

Punktualnie o godzinie 9.00 tegoroczni abiturienci przystąpili do rozwiązywania testów z języka polskiego, opracowanych przez Centralną Komisję Egzaminacyjną. 128 osób spośród 460 tysięcy maturzystów zdaje maturę w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. J. Iwaszkiewicza w Ciechanowcu. Wśród zdających jest 75 absolwentów Liceum Ogólnokształcącego, 27 absolwentów Liceum Profilowanego, 12 z Uzupełniającego Liceum Ogólnokształcącego dla dorosłych oraz 14 osób, które starają się poprawić ocenę uzyskaną w ubiegłym roku.
   
Cała matura składa się z części pisemnej i ustnej. Do zdania egzaminu dojrzałości potrzebne jest pięć obowiązkowych przedmiotów - język ojczysty, język obcy i trzy inne - wybrane przez ucznia przedmioty. Zdana matura to minimum 30% punktów z wszystkich testów. W tym roku obowiązuje jeszcze tak zwana amnestia maturalna: jeśli ktoś nie zda jednego z pięciu przedmiotów, ale z pozostałych ma 30% punktów, to matura będzie zaliczona.

Język polski to pierwszy egzamin pisemny – cała pisemna sesja maturalna potrwa w ZSOiZ w Ciechanowcu do 22 maja. W tym roku po raz pierwszy egzaminy pisemne będą rozpoczynać się przed i po południu - o godzinie 9.00 i o 14.00. Ustna sesja egzaminacyjna będzie trwała do 31 maja.

Oprócz “nowej matury” obowiązuje jeszcze niektóre osoby “stara matura”, która odbędzie się w dniach 8 i 9 maja. W Ciechanowcu przystąpi do niej 20 abiturientów.
 
Rozpoczęły się Matury 2007
 
Rozpoczęły się Matury 2007
 
Rozpoczęły się Matury 2007
 
Rozpoczęły się Matury 2007
 
Rozpoczęły się Matury 2007
 
Rozpoczęły się Matury 2007

 
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl